Valmieras vasaras teātra festivālā atvērs atpūtas un sporta klubu “Bohēma”

Valmieras vasaras teātra festivāla laikā jau no 30.jūlija līdz pat festivāla noslēgumam 7.augustā leģendārā un senākā ballīšu vieta "Multiklubs" Valmierā pārtaps par atpūtas un sporta klubu “Bohēma”. Tajā ikviens apmeklētājs tiks aicināts atgriezties deviņdesmito gadu avangardā un ļauties brīvas formas izklaidēm. Klubā saimniekos Mārtiņš Mielavs, kurš kopā ar komandu rūpēsies gan par muzikālo, gan gastronomisko un sportisko sadaļu, turpat festivāla apmeklētāji varēs arī kavēt laiku starp izrādēm un uzzināt visu par festivālu, jo vienlaikus tur darbosies arī festivāla centrs.

Valmieras vasaras teātra festivāla laikā jau no 30.jūlija līdz pat festivāla noslēgumam 7.augustā leģendārā un senākā ballīšu vieta “Multiklubs” Valmierā pārtaps par atpūtas un sporta klubu “Bohēma”. Tajā ikviens apmeklētājs tiks aicināts atgriezties deviņdesmito gadu avangardā un ļauties brīvas formas izklaidēm. Klubā saimniekos Mārtiņš Mielavs, kurš kopā ar komandu rūpēsies gan par muzikālo, gan gastronomisko un sportisko sadaļu, turpat festivāla apmeklētāji varēs arī kavēt laiku starp izrādēm un uzzināt visu par festivālu, jo vienlaikus tur darbosies arī festivāla centrs.

Katru dienu klubā būs Sporta diena, kad viesi varēs nodoties badmintona spēlei, izklaidēties pie boksa maisa vai pārbaudīt sevi roku laušanas izaicinājumā. Savukārt muzikāli noskaņotie apmeklētāji būs aicināti uz karaoki, katru vakaru darbosies arī plikais (brīvais) mikrofons. “Valmieras vasaras teātra festivāla atpūtas un sporta klubs “Bohēma” būs te spilgtāka, te miglaināka līksmu notikumu mirāža, kur ik vakaru lidos volāni un idejas, dzirksteļos šampanietis un joki, viesi vienosies dejā un mīlā jeb, vienkārši izsakoties, ritēs dzīve,” kluba ideju ieskicē Mārtiņš Mielavs.

Grandiozā atklāšanas diskotēka ar nosaukumu “Grandioza atklāšanas diskotēka” būs 30. jūlijā, sākums plkst.23.00, ieeja no plkst.19.00. Zināms arī, ka 5.augustā klubā norisināsies neprofesionālu bārmeņu šovs, savukārt 6.augustā – “Bohēmas” noslēdzošā balle. Plašāka informācija par pasākumiem sekos. Klubs strādās ik dienu līdz pēdējam klientam, durvis būs atvērtas visiem bez maksas.

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad notiks jau septīto reizi. Tajā pirmizrādes piedzīvos 6 jaundarbi – lielformāta koncerts, opera, 21.gadsimta absurds, dejas iestudējums, veltījums mājām un mītnēm, kā arī izrāde bērniem. Savukārt programmu papildinās 3 darbi no festivāla iepriekšējiem gadiem, kas ieguvuši skatītāju un profesionāļu atzinību. Festivāla izrāžu programma – no 4. līdz 7.augustam. Vairāk valmierasfestivals.lv.

Šī gada festivāla vizuālās identitātes autors: Aleksandrs Breže.

Informāciju sagatavoja:
Lija Lauze,
Valmieras vasaras teātra festivāls