Valmieras Vakcinācijas centrā 23.-25.jūlijā vakcinēti 530 cilvēki

Valmieras Vakcinācijas centrs, kura darbu nodrošina Vidzemes slimnīcas mediķi, strādāja arī Valmieras dzimšanas dienas svinību laikā. Nedēļas nogalē no 23. līdz 25. jūlijam tajā pavisam tika vakcinēti 530 cilvēki.

Kā pastāstīja Vidzemes slimnīcas Ambulatorās daļas vadītāja Liene Melbārde, šajās dienās daļa apmeklētāju vakcināciju uzsāka, saņemot vakcīnas pirmo devu, citi ieradās pēc vakcīnas otrās devas, pabeidzot vakcināciju.

“Jebkurā gadījumā”, uzsver L. Melbārde, “šie cilvēki rīkojās ļoti tālredzīgi un atbildīgi, laikus piesakoties, plānojot un atrodot laiku vakcinācijai, kad Valmierā valdīja svētku bezrūpības noskaņa un tika piedāvātas dažādas izklaides iespējas. Tātad vēl 530 cilvēki rudeni sagaidīs, parūpējušies par savu veselību”.

Valmieras Vakcinācijas centra tuvākās darba dienas ir piektdiena, 30.jūlijs, sestdiena, 31.jūlijs, un svētdiena, 1.augusts, strādājot ar Pfizer/BioNTech vakcīnām. Pierakstā vēl ir brīvas vietas!

Benita Brila,
Vidzemes slimnīca