“Valmieras ūdens” komunikāciju tīklos investēs vairāk nekā 400 000 eiro

Ar būvdarbiem Raiņa un Vienības ielās šonedēļ SIA “Valmieras ūdens” uzsāk šogad plānotos komunikāciju tīklu paplašināšanas un pārbūves darbus. Kopumā šosezon uzņēmums plāno investēt gandrīz 400 000 eiro centralizētās ūdensapgādes, kanalizācijas un arī siltumapgādes sistēmu izbūvē un atjaunošanā, lai ikdienā nodrošinātu iedzīvotājiem kvalitatīvu dzeramo ūdeni, videi draudzīgi novadītu notekūdeņus un sekmētu centralizētas siltumapgādes pakalpojumu pieejamību sabiedrībai nozīmīgos objektos.

SIA “Valmieras ūdens” valdes priekšsēdētājs Indulis Frišfelds:

“Izstrādājot uzņēmuma budžetu un investīciju programmu gadu no gada, mūsu galvenais mērķis paliek nemainīgs – nodrošināt ikdienā saviem klientiem kvalitatīvus, drošus pakalpojumus, kas savukārt rada lielāku komfortu mājokļos un videi draudzīgus risinājumus. Lai to nodrošinātu, šogad plānojam pārbūvēt un atjaunot ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes tīklus vairāk nekā trīs kilometru garumā Valmieras pilsētas un Valmiermuižas teritorijās. ”

Valmieras pilsētā esošajā Vienības ielā uzsākti ūdensvada atjaunošanas darbi posmā no Brīvības līdz Loku ielām, un šajā objektā tiks izmantota oderēšanas metode. Savukārt Raiņa ielā no Beātes ielas uzsākta ūdensvada pārbūve 210 metru garumā, jo aizvadītajos gados minētajā posmā vairākkārt pieredzētas ūdensvada avārijas. Plaši būvniecības darbi šovasar notiks Matīšu ielā (posmā no Salacas ielas līdz nekustamajam īpašumam Matīšu ielā 36), kur vienlaikus notiks abu komunikāciju – ūdensapgādes un kanalizācijas – tīklu pārbūve. Vēl investīciju programmā iekļauti tādi objekti Valmierā kā Ziedu, Sūnu, Nauču, Beites, Namdaru un Jaunajā ielā, kur tiks pārbūvēta ūdensapgādes sistēma, savukārt Valmiermuižā būvdarbi plānoti Ozolu ielā un Iršuparka alejā, kuru izpildes laiks tiks saskaņots ar Valmieras novada pašvaldības ieceri par ielu pārbūvi.

Inženierkomunikāciju paplašināšanu plānots veikt Patversmes ielas posmā no Salacas ielas līdz Zeltlejām un Kaugurmuižā, kur no jauna izbūvēs ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas. Tāpat tiks turpināta plānveidīga hidrantu nomaiņa. Vēl šajā būvniecības sezonā ieplānots izbūvēt siltumapgādes tīklus Dzelzceļa un Audēju ielās.

SIA “Valmieras ūdens” ir Valmieras novada pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība, kuras galvenās darbības jomas ir ūdensapgāde, notekūdeņu savākšana un attīrīšana, kā arī siltumenerģijas piegāde.

Informāciju sagatavoja:

SIA “Valmieras ūdens”

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ingrīda Upīte

Mob. tel.: 28686666

E-pasts:

www.valmierasudens.lv