Valmieras tehnikums aicina uz robotikas nometni

No 15. līdz 19. augustam Valmieras tehnikumā norisināsies robotikas nometne “DigiRobo2022” jauniešiem no 12 līdz 16 gadu vecumam.

Dienas nometnes “DigiRobo2022” mērķis – rosināt skolēnu interesi par STEM nozari un inženierzinātnēm, sniegt ieskatu robotikas pasaulē, attīstīt prasmes lodēt, būvēt, programmēt, eksperimentēt. 

Nometnes laikā tās dalībnieki mācīsies sadarboties un strādāt komandā, uzlabos spēju pieņemt lēmumus, analizēt situācijas. Piedaloties nometnē jaunieši iepazīs fizikas, ķīmijas, elektronikas, mehatronikas, lodēšanas un programmēšanas pamatus. Kopā ar “RoboPilots” apgūs dronu pilotēšanu un veidos mikroshēmas metāla detektoriem,  “Laboratorium” vadībā veiks fizikas un ķīmijas eksperimentus. Piedalīsies VEX un MakeBlock robotu sacensībās. Digitalizācijas laikmetā viena no būtiskākajām lietām, kas jauniešiem jāiemāca ir prast rīkoties ar “gadžetiem” un neaizmirstot par aktīvo dzīvesveidu, svaigā gaisā – mācīsimies  spēlēt Disku golfu un apgūsim pagalma spēles.

Pasākuma dalības maksa par piecu dienu nometni ir 35 eiro, iekļaujot ēdienreizes. Robotikas nometne notiks Valmieras tehnikumā Vadu ielā 3, Valmierā, Valmieras novadā.

Pieteikšanās līdz 18. jūlijam ŠEIT. Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar nometnes vadītāju Lindu Ribu, zvanot pa tālr. 20083787.

Vietu skaits nometnē ir ierobežots, organizators patur iespēju, pieteikšanos pārtraukt pirms noteiktā termiņa.