Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumam “Eco To Go” lieliski panākumi pasākumā “CITS BAZĀRS”

Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmums “Eco To Go”

No 3. līdz 7. martam tiešsaistē norisinājās ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirgošanās pasākums “CITS BAZĀRS”, kura noslēgumā tika pasniegtas balvas labākajiem SMU deviņās nominācijās – to vidū arī Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmums “Eco To Go”, kas vidusskolu grupā uzvarēja nominācijā “Biznesa potenciāls”, saņemot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Junior Achievement Latvia simpātiju balvu.

Valmieras tehnikumu starp kopumā 280 skolēnu mācību uzņēmumiem pārstāvēja divas komandas – “Eco To Go”, kas piedāvā dziedējošu aukstuma gēlu un dabai draudzīga, bioloģiska materiāla plāksterus ar ātru iedarbību brūces dziedēšanai, un “Tie Cube”, kas izstrādā inovatīvu apavu šņoru savilcēju.

Pasākuma ietvaros jauniešus vērtēja ne tikai pircēji, kuri e – katalogā jalatvia.lv/katalogs varēja ērti aplūkot piedāvājumu un iegādāties oriģinālas, inovatīvas un praktiskas lietas, bet arī pieredzējuši profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes. Tiešsaistes intervijās ar žūriju tika noskaidroti Latvijas veiksmīgākie un perspektīvākie SMU dažādās nominācijās – “SMU biznesa potenciāls”, “Sociāli atbildīgākais SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, “Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums”, “Sociālo mediju komunikācijas balva”, SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam” un “Labākais reklāmas video”.

“Šogad esmu gandarīta par jauniešu veikumu un degsmi sevī ieraudzīt jauno uzņēmēju. Priecājos par visiem jauniešiem, kas neskatoties uz globālo pandēmiju spēj atrast radošus, inovatīvus risinājumus, darboties un spert pirmos soļus uzņēmējdarbībā, kā arī nezaudēt pārliecību virzoties mērķtiecīgi uz priekšu,” atzīst Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumu programmas vadītāja Ilze Kobiaka.

Arī pēc pasākuma “CITS BAZĀRS” noslēguma ikvienam interesentam ir iespēja vietnē jalatvia.lv/katalogs aplūkot SMU profilus un iegādāties skolēnu ražojumus.

Skolēnu mācību uzņēmumu “CITS BAZĀRS” notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, un to rīko Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar ilggadējo atbalstītāju Swedbank.

Informāciju sagatavoja:
Aija Kleimane, Valmieras tehnikums