Valmieras tehnikuma skolēni prezentē biznesa idejas starptautiska projekta noslēguma pasākumā

Valmieras tehnikums prezentē biznesa idejas starptautiska projekta noslēguma pasākumā

7. aprīlī Jūrmalā norisināsies starptautiskā projekta “Teaming UP” noslēguma pasākums “Pitching to Investors”. Tā laikā jaunieši no Latvijas, Somijas un Igaunijas prezentēs savas biznesa idejas, lai potenciālajiem investoriem pierādītu, ka tās ir viņu investīciju, zināšanu un citu resursu vērtas. Pičinga noslēgumā tiks noskaidrota projekta uzvarētāju komanda.  

Viedā miskaste, nomierinošas eļļas, saliekams grils un ekoloģiski iepakota bio ābolu sula – tās ir tikai dažas no kopumā 11 biznesa idejām, ko pasākumā “Pitching to Investors” klātienē prezentēs jaunieši no Valmieras tehnikuma, Valgas apriņķa profesionālās izglītības centra un Mercuria biznesa koledžas. Idejas vērtēs un turpmākai biznesa attīstībai iedvesmos nozares praktiķi – potenciālie investori – no starptautiskas uzņēmējdarbības vides.

Projekta “Teaming UP” noslēguma pasākumā “Pitching to Investors” jaunieši ne vien prezentētas izstrādātās biznesa idejas, bet arī savā pieredzē dalīsies jaunuzņēmēji no Latvijas un Igaunijas. Pasākumā uzstāsies un projekta dalībniekus iedvesmos Kristiāns Lancmanis, uzņēmuma “Lancmans Bags” īpašnieks, kas rada tērpu aizsargmaisus no 16 gadu vecuma. Raiko Allik no Igaunijas savukārt dalīsies pieredzē par darbību radošajā sfērā, organizējot pasākumus un nodrošinot īres rekvizītus svinībām. Ko noteikti darīt un ko pavisam nav vērts saveikt, veidojot savu uzņēmumu, – to varēs uzzināt no Kristiāna un Raiko pieredzes stāstiem.

Ja arī Tevi interesē 16-18 gadus jaunu studentu pieredze, izaicinošos pirms-pandēmijas un pandēmijas apstākļos apgūstot biznesa veidošanas prasmes, radot prototipus, sastrādājoties transnacionālās komandās un pārliecinot investorus, pieslēdzies arīt Tu pasākuma tiešraidei, kas notiks 7. aprīlī plkst. 14.00-17.30 no Jūrmalas, Lielupe Hotel by Semarah. Tiešraidei iespējams reģistrēties šeit: ej.uz/PitchingToInvestors2022

“Teaming UP” ir Interreg Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas projekts, kura ietvaros jauniešiem tiek sniegta iespēja izmēģināt spēkus starptautiskās uzņēmējdarbības jomā. Projekta mērķis ir celt jauniešu potenciālu, pārliecību un uzlabot uzņēmējdarbībai nepieciešamās zināšanas, kā arī atbalstīt starptautisku jauniešu biznesa komandu veidošanos. Projektā iesaistīti kopumā 60 jaunieši no Valmieras tehnikuma Latvijā, Valgas tehnikuma Igaunijā un Mercuria Biznesa koledžas Somijā.  

Informāciju sagatavoja: 
Liene Bergmane, Valmieras tehnikuma projektu vadītāja