Valmieras teātris iekļauj savā repertuārā Valmieras vasaras teātra festivāla izrādi “Cilts”

Valmieras teātris izsludina papildizrādes iestudējumam “Cilts”, kas pirmizrādi piedzīvos šajā Valmieras vasaras teātra festivālā, pēc tam nonākot Valmieras teātra repertuārā. Leģendu par laimes ēdējiem kopā ar Valmieras teātra jaunajiem aktieriem iestudē režisors Toms Treinis. Papildizrādes gaidāmas 22. un 29. augustā.

Izrāde stāsta par kādu noslēpumainu cilti, kas ir nolaidusies Valmierā, viņi dzīvo saticīgi un viens otru pieskata, lai kāds nejustos slikti vai nelaimīgi. Kādā dienā notiek kas negaidīts, un cilts it kā laimīgā ikdiena pārtop strīdā, kas liek ciltij no jauna izvērtēt savas vērtības, draudzību un uzticēšanos. Ieteicamais vecums 6+.

Izrādes radošajā komandā arī dramaturgs Artūrs Dīcis, scenogrāfs Kristaps Kramiņš, kostīmu māksliniece Marta Mielava un komponists Jūlijs Melngailis.
Lomās Aksels Aizkalns, Ieva Estere Barkāne, Rūdis Bīviņš, Artis Jančevskis, Agnese Laicāne, Meinards Liepiņš, Sandis Runge, Krišjānis Strods, Kārlis Dzintars Zahovskis

Biļetes pieejamas tikai internetā, Valmieras teātra mājas lapas www.vdt.lv sadaļā Repertuārs vai www.mobilly.lv un MOBILLY mobilajā lietotnē.

! VECUMĀ LĪDZ 12 GADIEM – ja nav elpceļu infekcijas slimību simptomi un nav noteikta pašizolācija vai karantīna; būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase, ID, dzimšanas apliecība).
VECUMĀ NO 12 – 18 GADIEM – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv) vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID, dzimšanas apliecība).
VECUMĀ NO 18 GADIEM – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv) vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID).

Informāciju sagatavoja: Valmieras teātris