Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls aicina pieteikties brīvprātīgos

Multimediju festivāls aicina pieteikties brīvprātīgos

No 26. februāra līdz 3. martam jau otro reizi norisināsies Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls. Aicinām pievienoties brīvprātīgo komandai, tādējādi iepazīstot gan festivāla rīkošanas aizkulises, gan strādājot kopā ar dažādiem māksliniekiem, lai kopā radītu lielisku festivālu!

Pieteikumus gaidīsim no interesentiem, kuri ir vismaz 13 gadus veci.

Virtuālās realitātes mākslas darbu kolekcijas, unikālas dzīvās performances, kas pārtapušas virtuālās realitātes pieredzēs, papildinātās realitātes mākslas darbi dažādās pilsētas vietās, gaismas instalācija – multimediāls priekšmetu priekšnesums, ko izspēlē divi nepareizi novietoti automobiļi, instalācija ar performances elementiem, kas ļaus ielūkoties reālā laika smadzeņu procesos, mākslas un izglītības programma jauniešiem, kur radīti pieci jaundarbi, kas multimediju valodā runā par aktuālām tēmām – dabas aizsardzību, ķermeņa brīvību, paaudžu konfliktiem u.c., laikmetīgā deja, gaismas instalācijas. Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls aicinās iepazīt mākslas satura un formu daudzveidību mijiedarbībā ar tehnoloģijām, piedaloties māksliniekiem no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Kanādas un Norvēģijas.

Plašāka informācija šeit.

Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls aicina pieteikties brīvprātīgos