Valmieras Sporta skolas un BMX kluba “Tālava” audzēkņiem atzīstami rezultāti Eiropas kausa posmos

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 4.-5.jūnijā, Kampen (Nīderlande) norisinājās Eiropas kausa 9. un 10.posma sacensības BMX riteņbraukšanā. Uz sacensībām devās BMX kluba “Tālava” un Valmieras Sporta skolas audzēkņi. Valmiera tika pārstāvēta gan jaunākajās meiteņu un zēnu grupās, gan junioru un elites grupās.

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 4.-5.jūnijā, Kampen (Nīderlande) norisinājās Eiropas kausa 9. un 10.posma sacensības BMX riteņbraukšanā. Uz sacensībām devās BMX kluba “Tālava” un Valmieras Sporta skolas audzēkņi. Valmiera tika pārstāvēta gan jaunākajās meiteņu un zēnu grupās, gan junioru un elites grupās.

Junioru grupā šogad startē BMX kluba “Tālava”/Valmieras Sporta skolas audzēknis Kārlis Pedraudzis, kurš šajā sezonā veiksmīgi aizvadījis vairākas sacensības un jau kāpis uz goda pjedestāla Eiropas kausa sacensībās. Arī Kampen trasē sportistam ļoti labs rezultāts 10.posma sacensībās, kur finālā izcīnīta 6.vieta.

Jaunākajās vecuma grupās Valmieras Sporta skolas audzēkņi vairākkārt izcīnīja vietas uz goda pjedestāliem. Anna Pedaudze abās sacensību dienās ierindojās 2.vietā G11-12 grupā, B8 grupā divas bronzas izcīnīja Jēkabs Ozols. Labu sniegumu finālbraucienos uzrādīja arī Ieva Višņevska (5.vieta 9.posmā un 5.vieta arī 10.posmā), Valters Ozols (5.vieta 9.posmā), Bruno Vanags (5.vieta 9.posmā un 6.vieta 10.posmā). Finālbraucienos startēja arī Betija Bernāte (G10 – 7.vieta 10.posmā) , Elza Kauce (G11-12 – 7.vieta 9.posmā) un Roberts Kaucis (B10 – 7.vieta 10.posmā).

Atzīstamu rezultātu sacensībās uzrādīja arī Valmieras Sporta skolas absolvents un bijušais AKSSC sportists Mikus Dāvids Strazdiņš, kurš startē Elites grupā. Sportists pirmajā sacensību dienā iekļuva sacensību pusfinālā, savā braucienā ieņemot 5.vietu.

Nākamie Eiropas kausa posmi norisināsies 25.-26.jūnijā Valmierā, Māra Štromberga BMX trasē.

Foto: Nico van Dartel

Informāciju sagatavoja:
Austra Dambrova,

Valmieras Sporta skolas sporta organizatore