Valmieras Rotari klubs pasniedz skolēniem stipendijas

Foto no kreisās: Ingars Reinis, Jēkabs Jostsons, Kristaps Bišs, Agnese Keita Birzniece, Guntars Štrombergs, Ance Grauda, Milāna Andrejeva, Laura Luīze Kiļupe.

Pirmdien, 27. martā, Valmieras Rotari klubs par labām sekmēm mācībās, aktīvu sabiedrisko darbību un iesaistīšanos interešu izglītībā sveica deviņus skolēnus, pasniedzot stipendijas.

Valmieras Rotari kluba 2022./2023. mācību gada stipendiāti:

  • Agnese Keita Birzniece no Valmieras Viestura vidusskolas;
  • Ance Grauda no Valmieras tehnikuma;
  • Elizabete Slotiņa no Mazsalacas vidusskolas;
  • Ingars Reinis no Naukšēnu vidusskolas;
  • Jēkabs Jostsons no Rūjienas vidusskolas;
  • Kristaps Bišs no Valmieras 5. vidusskolas;
  • Laura Luīze Kiļupe no Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas;
  • Milāna Andrejeva no Valmieras 2. vidusskolas;
  • Nils Pauls Ozols no Valmieras Valsts ģimnāzijas.

Skolēnu sveikšana un stipendiju pasniegšana ir viens no kluba centrālajiem gada notikumiem. Šogad svinīgā atmosfērā kluba biedri un skolēni tikās viesnīcā “Wolmar”. Valmieras kluba šīs sezonas prezidents Guntars Štrombergs skolēnus iepazīstināja ar Rotari kluba vēsturi un darbības mērķiem, kā arī izteica cerību, ka piešķirtās stipendijas būs papildu motivācija un sniegs plašākas iespējas attīstīt savu talantu. Skolēni pastāstīja arī par sevi un saviem tālākajiem izglītības iegūšanas plāniem.

Valmieras Rotari kluba stipendiju saņemšanai skolēnus izvirza Valmieras novada pašvaldības izglītības iestādes, veidojot motivētu pieteikumu, kurā uzrādītas ne tikai skolēna sekmes, bet arī raksturojums, talanti un iesaiste interešu izglītībā. Rotari kluba darbības prioritāte ir atbalstīt jauniešu centienus izglītības iegūšanā, īpaši tos, kas paši izvirza sev augstus mērķus un ar savu darbu un neatlaidību cenšas tos sasniegt. Stipendijas veidotas no kluba biedru privātajiem ziedojumiem un šogad tika pasniegtas jau 26. reizi.