Valmieras publiskās pirts darbība no 1. aprīļa

Valmieras publiskā pirts

No 1. aprīļa mainās Valmieras publiskās pirts apmeklēšanas noteikumi.

Lai nodrošinātu drošu epidemioloģisko vidi, telpās vienlaikus varēs atrasties 32 apmeklētāji – 16 sieviešu un 16 vīriešu pusē, savukārt, pirts apmeklējuma laiks vienai personai noteikts līdz 3 stundām. Klientiem pie ieejas būs pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis. Sertifikāti nebūs jāuzrāda.

Publisko pirti nedrīkst apmeklēt, ja ir augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes (drudzis, klepus, elpas trūkums u.c.). Šādi noteikumi ieviesti, lai nodrošinātu epidemioloģiskās drošības prasības.

Saistībā ar COVID ierobežojumiem, 2021. gadā pirts apmeklētāju skaits bija 2539.

Publiskās pirts apmeklējums pieaugušajam – 5,50 EUR, pieaugušajam kopā ar bērniem līdz 16 gadu vecumam – 5,00 EUR + 1 EUR par katru bērnu. Pensionāriem, 1. un 2. grupas invalīdiem un trūcīgām ģimenēm, uzrādot izziņu par atbilstību trūcīgas ģimenes statusam ar bērniem 2,50 EUR + 1 EUR par katru bērnu. Cenas ir noradītas ar PVN.

Pirts darbosies ierastajā grafikā – katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu no plkst. 13.00 līdz 21.00. Valmieras publiskā pirts, Rīgas ielā 53 Valmierā, darbojas jau kopš 2006. gada, tā atrodas pansionāta “Valmiera” pārraudzībā.

Aicinām pirts apmeklētājus būt atbildīgiem, ievērot prasības un nedrūzmēties pirts telpās!