Valmieras publiskā pirts atsāk darbu “zaļajā” režīmā

Valmieras publiskā pirts

25. novembrī darbu ”zaļajā” režīmā atsāks Valmieras publiskā pirts. To iespējams apmeklēt uzrādot vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Pirts darbībā saglabājas iepriekš noteiktie ierobežojumi. Telpās vienlaikus varēs atrasties 16 apmeklētāji – 8 sieviešu un 8 vīriešu pusē, savukārt pirts apmeklējuma laiks vienai personai noteikts līdz 2 stundām.  Klientiem pie ieejas būs pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis.

Aicinām klientus būt atbildīgiem, ievērot prasības un nedrūzmēties pirts telpās! Publisko pirti nedrīkst apmeklēt, ja ir augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes (drudzis, klepus, elpas trūkums u.c.)! Šādi noteikumi ieviesti, lai nodrošinātu epidemioloģiskās drošības prasības.

Pirts darbosies ierastajā grafikā – katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu no plkst.13.00 līdz 21.00.