Valmieras pilsētas svētkos ir veiksmīgi noritējis septītais Valmieras novada fonda organizētais Labdarības bumbu rallijs

Pagājušā nedēļas nogalē dažādas krāsu bumbas, sacenšoties Gaujas Kazu krācēs, piepulcējušas 4908 eiro Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvām projektu konkursam “Sev, tev, novadam”, kuru organizē Valmieras novada fonds.

Sestdien, 24. jūlijā, Labdarības bumbu rallijs sākās ar lielo bumbu sacensību. Šogad tika pārstāvēti tādi uzņēmumi kā Sundin Mežs, Ceļu komforts, 4 PLUS, 4 istabas, Branchess, Respekts, Uzņēmējdarbības centrs, SS-būve, ADB “Gjensidige” un LVKV. Sīvā cīņā ar pārdesmit centimetru pārsvaru uzvarēja uzņēmums “SS-būve”. Kā pateicību uzņēmums saņēma iespēju izbraukt ar Gaujas tramvaju un baudīt Gardu Muti atspirdzinošo Cidoniju zelteri.

Uzreiz pēc Lielo bumbu skrējiena, VNF vadītāja Patricija Siliņa un Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks Gaujā palaida 1144 mazās labdarības bumbiņas. Tās iepriekšējās pilsētas svētku dienās par ziedojumiem iegādājās Valmieras pilsētas iedzīvotāji un viesi.

Lielu paldies sakām vietējiem uzņēmējiem, kuri dāsni atbalstīja Bumbu rallija balvu fondu: Atpūtas centrs Avoti, SPA Salons LĪGA, Vidzemes Olimpiskais centrs, Kunturi, Tadum, Agate, Valmiermuižas jātnieku skola, Gardu muti, Jauna Saule, Gandrs, Valmieras novads, Vīnkalni Pils Māja, Rātes Vārti, Emīls Vanags Foto, Granberry, Ķoņu dzirnavas, Gaujas Tramvajs, Hair Lab, Hotel Wolmar, Valmieras tehnikums, Čaklās Bites Bode, Vaidava Ceramics, VaidavEŽI, izdevniecība Apvārsnis, Ņiņas Blūmas privātprakse. un mākslas salons Zaiga.

Bumbu rallijs jau vairākus gadus nebūtu iedomājams bez lieliskajiem Vidzemes sporta asociācijas airētājiem, īpaši liels paldies par iesaisti Kasparam Pakeram. Sirsnīgu paldies sakām arī pasākumu tehniskā nodrošinājuma kompānijai VR AUDIO, Jānim Lārmanim, fondam “Iespēju tilts”, JIL komandai un visiem pārējiem Valmieras novada fonda brīvprātīgajiem palīgiem. Liels paldies par sadarbību un atbalstu Valmieras novada domes pašvaldībai.

Valmieras novada fonds Labdarības Bumbu ralliju rīkoja jau septīto reizi, lai iedvesmotu Valmieras novada iedzīvotājus, ka darīt labu un ziedot savam novadam ir viegli un interesanti. Ik gadu projektu konkursā “Sev, tev, novadam” krājkasi piepilda Bumbu rallija un Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojumi, pateicoties kam izdodas atbalstīt iedzīvotāju ieceres apkārtnes attīstībai Valmieras novadā. Tāpēc tikpat sirsnīgs paldies visiem, kuriem dalība Bumbu rallijā ir kļuvusi par skaistu tradīciju pilsētas svētkos.

Papildu informācija:
Dace Dēnava, VNF Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālrunis: 20474440, e-pasts: , http://www.vnf.lv