Valmieras pilsētas svētkos darbosies ziedojumu depozīta punkts

Valmiera ir pilsēta, kurā dzīvojam zaļi, jo dabas skaistums šeit savijas ar dinamiskās pilsētas ritmu, tāpēc kopā ar “Depozīta punkts” šī gada Valmieras pilsētas svētku laikā, no 22. līdz 24. jūlijam, parūpēsimies, lai tukšie dzērienu iepakojumi nenonāktu dabā. Svētku laikā iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja īpašā ziedojumu depozīta punktā nodot depozīta sistēmā iekļautos dzērienu iepakojumus, kas marķēti ar Latvijas depozīta zīmi.

Divi ziedojumu depozīta punkti būs  svētku galvenajā laukumā – pie tirdzniecības centra “Valleta” un pie Valmieras Kultūras centra.

Ievietojot ziedojumu kastēs izlietoto depozīta taru, depozīta maksa 10 centu apmērā tiks ziedota Valmieras dzīvnieku patversmei. Atceries, ka katra tava ziedojumu kastē iemestā taras vienība ziedojuma mērķi padara par 10 centiem sasniedzamāku, un tu iegūsti gandarījumu, ka palīdzi Valmierai un Latvijai kļūt tīrākai. “Depozīta punkts” palīdzēs nodrošināt, ka šis iepakojums tiks 100% pārstrādāts un noteikti nenonāks dabā.

Līdz 31. jūlijam depozīta sistēmai noteikts pārejas periods un pārdošanā var atrasties arī iepakojumi bez Latvijas depozīta zīmes. Tādēļ, ja uz sava iepakojuma neatrodi Latvijas depozīta zīmi, met to jau ierastajos atkritumu šķirošanas konteineros! Rūpēsimies par savu vidi kopā, lai arī turpmāk varam dzīvot zaļi!