Valmieras peldbaseins aicina uz “Peld-dienu”

Valmieras Olimpiskais centrs kopā ar Valmieras novada pašvaldību aicina piedalīties "Peld-dienā" un pārbaudīt savus spēkus brīvā stila peldējumā. Sacensības notiks Valmieras peldbaseinā 30. aprīlī no plkst.12.00 līdz 14.00 pēc individuāla starta. Pieaugušie varēs peldēt 100m vai 200m distanci, bet bērni - 25m vai 50m distancēs. Par konkrētiem starta laikiem tiks paziņots sacensību dienā. “Peld-dienas” noslēgumā tiks apbalvoti katras distances trīs ātrākie peldētāji, taču pārējiem tiks piešķirtas veicināšanas balvas un piemiņas medaļas.

Valmieras Olimpiskais centrs kopā ar Valmieras novada pašvaldību aicina piedalīties “Peld-dienā” un pārbaudīt savus spēkus brīvā stila peldējumā. Sacensības notiks Valmieras peldbaseinā 30. aprīlī no plkst.12.00 līdz 14.00 pēc individuāla starta. Pieaugušie varēs peldēt 100m vai 200m distanci, bet bērni – 25m vai 50m distancēs. Par konkrētiem starta laikiem tiks paziņots sacensību dienā. “Peld-dienas” noslēgumā tiks apbalvoti katras distances trīs ātrākie peldētāji, taču pārējiem tiks piešķirtas veicināšanas balvas un piemiņas medaļas.

Peldētgribētājiem vecuma ierobežojumu nav, bet izņēmums ir bērni līdz 12 gadu vecumam, kuriem jāierodas pieaugušā pavadībā. Lai piedalītos, katram jāņem līdzi peldbrilles, peldcepure, peldkostīms, dvielis un piemēroti maiņas apavi.

Pasākums ir ar dalības maksu, plašāk šeit. Pieteikšanās ir bez maksas un noslēdzas 24. aprīlī. Reģistrēties sev vēlamajai distancei var, aizpildot anketu tiešsaistē, kas pieejama šeit vai Valmieras peldbaseina kasē. Plašāka informācija Facebook un Instagram kontos vai zvanot pa tālruni: +371 27040012.

Par balvām parūpēsies Artemesia, Smalkais Muslis, The Real Stuff un citi.

Vēršam uzmanību, ka pasākums tiks fotografēts.

Informāciju sagatavoja:

Valmieras peldbaseins