Valmieras peldbaseins aicina uz 5 gadu dzimšanas dienas svinībām

Valmieras peldbaseins

Valmieras peldbaseins Čempionu ielā 4 durvis apmeklētājiem vēra 2018. gadā, bet Valmiera var lepoties ar senām peldēšanas tradīcijām. Kopš 1975. gada pilsētā ir bijis peldbaseins, bet kopš 1976. gada, teju 50 gadus, tiek īstenota obligātā peldētapmācība bērniem. Līdz ar to varam uzskatīt, ka Valmierā peld visu paaudžu cilvēki!

Lai atzīmētu 5 gadu jubileju, Valmieras peldbaseins svētdien, 1. oktobrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 aicina uz dzimšanas dienas svinībām! Šajā dienā peldbaseinos un Atpūtas zonā valdīs īstas dzimšanas dienas ballītes cienīga atmosfēra ar bumbām, baloniem un dienas kino.

Jau visu dzimšanas dienas nedēļu, no 25. septembra līdz 1. oktobrim, Valmieras peldbaseina apmeklētājiem būs iespēja tikt pie garšīgiem pārsteigumiem no “Liepkalni maiznīca”, “Valmiermuižas alus” un “Ozolu bites” jau iemīļotajā akcijā “Laimīgais skapītis”.

Peldbaseinā būs izveidota arī fotosiena, lai ikviens apmeklētājs varētu iemūžināt emocijas, kuras iegūtas, ciemojoties peldbaseinā.

Dalība Valmieras peldbaseina 5 gadu dzimšanas dienas svinībās svētdien, 1. oktobrī, iegādājoties Atpūtas zonas apmeklējumu.

Seko līdzi aktualitātēm Valmieras peldbaseina Facebook lapā: www.facebook.com/Valmieraspeldbaseins