Valmieras peldbaseinā notiks “Pelddiena”

Pelddiena 2023

Jau otro reizi Valmieras peldbaseinā tiks rīkota “Pelddiena”, aicinot ikvienu pārbaudīt savus spēkus brīvā stila peldējumā. Šogad aktīvās atpūtas pasākums notiks 4. martā no plkst. 12.00 līdz 14.00, kur katram būs iespēja izvēlēties sev vēlamo starta laiku un distanci, aizpildot pieteikuma anketu līdz 28. februārim. Pieaugušie varēs veikt 50m vai 100m peldējumu, bērni – 25m vai 50m, savukārt iesācēji un paši mazākie dalībnieki no plkst. 13.00 līdz 14.00 aicināti savas prasmes pārbaudīt vidējā mācību peldbaseinā, nepieciešamības gadījumā izmantojot papildu inventāru – peldbaseina nūdeli vai dēlīti. Visi “Pelddienas” dalībnieki Atpūtas Zonas sniegto piedāvājumu šajā dienā varēs izmantot par īpašu cenu, bet aktīvās dienas noslēgumā tiks noskaidroti katras distances trīs ātrākie peldētāji. Ikviens dalībnieks saņems īpašo “Pelddienas” piemiņas medaļu un veicināšanas balvas no pasākuma atbalstītājiem. Apbalvošana plkst. 14.00.

Dalības maksa pasākumā: pieaugušajiem 5 EUR, skolēniem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti 3 EUR, bet peldētapmācību dalībniekiem – 2 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība pieaugušā pavadībā. 

Atpūtas zonas piedāvājums dalībniekiem: pieaugušajiem 10 EUR, skolēniem, pensionāriem un personām ar invaliditāti 5 EUR, bērniem no 4-6 g.v. 3 EUR

Katram dalībniekam lūgums parūpēties par peldcepuri, peldkostīmu, dvieli un piemērotiem maiņas apaviem.

Uz tikšanos Valmieras peldbaseinā!

“Pelddienu” organizē Valmieras Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību. (Atbalsta “The Real Stuff organic skincare”, “Smalkais muslis”, “Eži”, “Marence”.) Plašāka informācija un pieteikšanās valmieraspeldbaseins.lv vai valmierasnovads.lv tīmekļvietnēs un Valmieras peldbaseina administrācijā.