Valmieras peldbaseinā ik trešdienu notiks SUP FIT nodarbības

SUP fitness

Turpmāk ik trešdienu no plkst. 19.40 – 20.40 Valmieras peldbaseinā būs iespēja piedalīties SUP FIT jeb SUP fitness nodarbībās, kas ļaus dalībniekiem reizē nodarbināt gan prātu, gan ķermeni, attīstot līdzsvaru, koordināciju, precizitāti un spēku.

Nodarbības notiks uz SUP dēļa 25 metru peldbaseinā. Vingrojot enerģiskas mūzikas pavadījumā, tiks izmantots sava ķermeņa svars un izpildīti dažāda tipa vingrinājumi – gan statiski dziļās muskulatūras vingrinājumi, gan dinamiski spēka un izturības vingrinājumi.

Nodarbības vadīs trenere Liene Nagle, un tās būs piemērotas cilvēkiem ar jebkura līmeņa fizisko sagatavotību, ar vai bez pieredzes uz SUP dēļa.

Vietu skaits ierobežots! Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. +371 27040012.

Plašāka informācija: Valmieras peldbaseins