Valmieras Pārgaujas sākumskola saņem 5000 EUR

Valmieras Pārgaujas sākumskola saņem 5000 EUR

16. martā “SuperBingo” tika noskaidrots, ka izlozē “Sporto visi” Laimīgais punkts atrodas Kauguru pagastā, Valmieras novadā. Laimīgajam punktam tuvākā skola – Valmieras Pārgaujas sākumskola. Skola saņems 5000 EUR sporta dzīves uzlabošanai.

Interaktīvā izloze Sporto visi ir daļa no VAS Latvijas Loto un Latvijas Olimpiskās komitejas kopīgi īstenotās aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvas Kustība, kas vieno. Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās, vienlaikus ar loterijas palīdzību piesaistot līdzekļus atbalstam jauniešu sportam. Finansējumu iniciatīvai nodrošina ieņēmumi no divām nacionālā līmeņa sabiedriskā labuma mērķa loterijām – Sporto visi un Sporta loterija.

Šajā mācību gadā projektā Sporto visa klase pieteikušās 94 skolas, tāpēc katru nedēļu kāda no 94 Latvijas skolām saņems 5000 EUR sporta dzīves pilnveidošanai.

Informāciju sagatavoja:

Latvijas Loto