Valmieras Olimpiskajam centram jauns info tālrunis!

Valmieras Olimpiskajam centram jauns info tālrunis!

Sākot ar maija pēdējo nedēļu ir mainījusies informācijas tālruņu darbība. Lai sasniegtu Valmieras Olimpiskā centra struktūrvienības, jāzvana uz tālr.: +371 29602072.

Zvanot, jūs sasniegsiet autoatbildētāju, kas palīdzēs savienot ar vajadzīgās struktūrvienības informatīvo tālruni. Zvana laikā jāseko autoatbildētāja norādēm un tālruņa cipartastatūrā jānospiež attiecīgais cipars, kas savienos jūs ar nepieciešamo struktūrvienību.

  • Nospiežot taustiņu 1, savienojums tiks veidots ar Valmieras peldbaseina informatīvo tālruni.
  • Nospiežot taustiņu 2, savienojums tiks veidots ar Jāņa Daliņa stadiona informatīvo tālruni.
  • Nospiežot taustiņu 3, savienojums tiks veidots ar Sporta Veselības centra informatīvo tālruni.
  • Nospiežot taustiņu 4, savienojums tiks veidots ar Sporta un ledus halles informatīvo tālruni.

Informāciju par Spēka zonu var iegūt, savienojoties ar Valmieras peldbaseina vai Jāņa Daliņa stadiona informatīvo tālruni, attiecīgi nepieciešamajai Spēka zonas atrašanās vietai. “Sports Hotel” informatīvais tālrunis (+371 25464433) paliek nemainīgs.