Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla noslēgumā notiks “Ģimeņu sporta diena”

Ģimeņu sporta diena

Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla noslēgumā svētdien, 3. martā, no plkst. 11.00-13.00 aicinām uz aktīvu un jautru pasākumu ar sporta spēļu elementiem – “Ģimeņu sporta dienu” Valmieras Olimpiskajā centrā (Valmiera, Čempionu iela 2).

Sadarbībā ar Bertānu Valmieras basketbola skolu, basketbola klubu “VALMIERA GLASS VIA”, florbola klubu “FBK Valmiera/Betsafe”, futbola klubu “Valmiera FC” un šo sporta klubu jauniešiem no Valmieras Sporta skolas, būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs – sacensību azarts un kopā būšanas prieks!

Ikdienā Valmieras Olimpiskajā centrā ir liela rosība – treniņprocesus aizvada dažādu sporta veidu pārstāvji no pavisam maziem bērniem līdz pieredzējušiem profesionāļiem. “Ģimeņu sporta dienā” piedāvājam ikvienam interesentam kopā ar ģimenes locekļiem aktīvi, aizraujoši un izklaidējoši pavadīt laiku Valmieras Olimpiskajā centrā!

Pasākuma laikā darbosies veikala “Austris” izbraukuma tirdzniecības vieta “Austra bārs”, papildus aktivitātēm ar futbola, florbola un basketbola elementiem, komandām būs iespēja atraktīvā veidā iemūžināt savu dalību pasākumā – darbosies 360 kamera, Cornhole mešanas spēle, atpūtas stūrītis mazākajiem.

“Ģimeņu sporta dienas” noslēgumā būs iespēja arī tikt pie vērtīgām balvām no “Sportland”, Gaujas stāvo krastu “Sajūtu parka”, Valmieras peldbaseina, sporta klubiem un to atbalstītājiem. Priekpilna un dažādiem pārsteigumiem bagāta diena! Dalībniekus aicinām apmeklēt pasākumu ērtā apģērbā un maiņas apavos (būs pieejama garderobe).

Dalība pasākumā ir bez maksas, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu: https://ej.uz/gimenu-sporta-diena

Ģimeņu sporta dienu atbalsta: Valmieras novada pašvaldība, “Austris”, “Sportland”, “Narvesen”, “Mangaļi”, “Valmiera Glass”, Valmieras peldbaseins, “Sajūtu parks”.

2024. gada februārī Valmieras Olimpiskais centrs aicina iedvesmoties aktīvam dzīvesveidam ņemot dalību “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivālā”! Festivāla ietvaros ikvienam, no bērna līdz senioram, ir iespēja bezmaksas nodarbībās iepazīt kādu no 20 sportiskajām aktivitātēm un bagātināt savu pieredzi teju 50 dažādos norišu laikos Valmieras peldbaseinā, Valmieras Olimpiskajā centrā, Jāņa Daliņa stadionā, Sporta Veselības centrā, Daliņu pludmalē, Vidzemes džudo skolā, Valmieras mežos un takās.

Valmieras Olimpiskais centrs ir starptautiskiem standartiem atbilstošs sporta komplekss, kas piedāvā plašu sporta infrastruktūras pakalpojumu klāstu profesionāliem sportistiem, pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem.

Informāciju sagatavoja:

Rūta Lapiņa
SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”
Kontaktinformācija: , +371 26534501