“Valmieras Olimpiskā centra sporta festivālā” iedvesmojies aktīvam dzīvesveidam bezmaksas nodarbībās

2024. gada februāra mēnesī Valmieras Olimpiskais centrs aicinās iedzīvotājus iedvesmoties aktīvam dzīvesveidam ņemot dalību “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivālā”! Festivāla ietvaros ikvienam, no bērna līdz senioram, būs iespēja bezmaksas nodarbībās iepazīt kādu no 20 sportiskajām aktivitātēm 40 dažādos norišu laikos.   

Artis Jansons, SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” valdes priekšsēdētājs:Viena no uzņēmuma darbības prioritātēm, ir motivēt iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, savā ikdienā iekļaujot dažādas sportiskās aktivitātes, tāpēc 2024. gada februāra mēnesī sabiedrībai piedāvāsim jaunu projektu – “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāls”. Sadarbībā ar aktīvākajiem Valmieras sporta klubiem, sporta festivāla ietvaros aicināsim iedzīvotājus bez maksas iepazīt dažāda veida labsajūtu un veselību veicinošas sporta aktivitātes Valmieras peldbaseinā, Jāņa Daliņa stadiona manēžā, atlētikas un vingrošanas zālēs, ledus hallē, sporta spēļu laukumos un Daliņu pludmalē! Jo īpaši, “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla” piedāvājumu aicinām izmantot tos iedzīvotājus, kuri vēl tikai domā pievērsties sporta aktivitātēm! Tiekamies “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivālā!”.

Iedzīvotājiem Valmierā ir pieejama izcila, pasaules līmeņa kvalitātes sporta infrastruktūra, Valmieras novada pašvaldība 2021. un 2022. gadā atzīta par “Gada pašvaldību sportā”! Valmieras Olimpiskā centra sporta infrastruktūra ir “mājas arēna” ne vienam vien izcilam sportistam, kā arī jo daudziem, kuri par tādiem tiecas kļūt. Valmieru par savu treniņu bāzi izvēlas gan Latvijas, gan kaimiņvalstu augstākās raudzes sportisti. Valmieras Olimpiskais centrs ver savas durvis vēl plašāk, aicinot šo infrastruktūru iepazīt ikvienam kustību mīlošajam!

Festivālā piedāvāto nodarbību klāsts būs dažādām iedzīvotāju vecuma un sociālajām grupām – bērniem, jauniešiem, senioriem, vidējai paaudzei, grūtniecēm un ģimenēm. Vairumā nodarbību dalībnieku skaits būs limitēts, tamdēļ obligāta būs iepriekšēja pieteikšanās, kas būs pieejama 2024. gada janvārī. Seko līdzi informācijai Valmieras Olimpiskā centra mājaslapā un sociālo tīklu kontos – Facebook, Instagram.

“Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāls” aicinās iedzīvotājus apmeklēt nodarbības Valmieras peldbaseinā, Valmieras Olimpiskajā centrā, Jāņa Daliņa stadionā, Sporta veselības centrā, Daliņu pludmalē, Valmieras mežos un takās. 

Valmieras Olimpiskais centrs ir starptautiskiem standartiem atbilstošs sporta komplekss, kas piedāvā plašu sporta infrastruktūras pakalpojumu klāstu profesionāliem sportistiem, pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem.