Valmieras novads piedalās Olimpiskajā dienā

Olimpiskā diena

Lai aktualizētu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu un apliecinātu atbalstu Olimpiskajiem ideāliem un godīgas spēles principiem sportā, no šī gada 21. marta līdz 21. aprīlim Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) rīkoja Olimpisko mēnesi, kura ietvaros dažāda vecumu bērniem bija iespēja piedalīties tam veltītās tematiskās aktivitātēs: zīmējumu un eseju konkurss, soļošanas izaicinājums ‘’Soli pa solim #SPORTIŅĀ”, foto orientēšanās, olimpiešu iedvesmas stāstu sērija LOK sociālo tīklu kontos, zināšanu pārbaudes testi par olimpiešiem un viņu pārstāvētajiem sporta veidiem.

Savukārt Olimpiskā mēneša kulminācija bija Olimpiskā diena, ko vienlaicīgi šogad visā Latvijā atzīmēja 21. aprīlī, tai skaitā arī Valmieras novada pirmsskolas izglītības iestādēs un skolās – iepazīstoties ar dažādiem Olimpiskajiem sporta veidiem un to spēles noteikumiem, piedaloties stafetēs un improvizētās sportiskās aktivitātēs. Olimpiskās dienas ietvaros bērni noklausījās arī LOK himnu un piedalījās kopīgā rīta vingrošanā – mazākie bērni apguva vingrojumu kompleksu Tutas lietu “Sportiņa dziesmai”, bet lielākie vingroja pie izpildītājas Būū dziesmas “Sāku no sākuma”.

Paldies aktīvajām Valmieras novada izglītības iestādēm PII “Burtiņš”, PII “Sienāzītis”, PII “Krācītes”, PII “Ābelīte”, PII Ezītis”, PII “Vārpiņa”, PII “Buratino”, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centram, Valmieras sākumskolai un Valmieras Viestura vidusskolai par atsutītajām bildēm!