Valmieras novads nosūta medicīnisko palīdzību Ukrainas slimnīcām

Valmieras novads nosūta medicīnisko palīdzību Ukrainas slimnīcām

22. aprīlī SIA “Vidzemes slimnīca” un Valmieras novada pašvaldība uz divām slimnīcām Ukrainā, Kijivas reģionā nosūtīja medicīnisko palīdzību.

Slimnīcām Ukrainkā un Slavutičā SIA “Vidzemes slimnīca” sūta elektrokardiogrāfijas iekārtu un ultrasonogrāfijas iekārtu, savukārt par Valmieras novada iedzīvotāju saziedotajiem līdzekļiem iegādātos medikamentus, kā arī vienreizlietojamos medicīnas cimdus, sejas maskas un medicīnas tērpus.

Šī ir viena no aktivitātēm, ko organizē Ukrainas Mazo pilsētu asociācija un tās pārstāve, kura atrodas Valmierā, lai stiprinātu Ukrainas un Latvijas pašvaldību sadarbību un atbalstu kara laikā un, palīdzot Ukrainai pēc iespējas ātrāk atkopties un attīstīties pēc iznīcinošā Krievijas Federācijas militārā iebrukuma.