Valmieras novadā zemessargi pilnveidos militārās prasmes

No 26. līdz 28. janvārim Valmieras novada Burtnieku pagastā Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargi pilnveidos iemaņas veikt uzdevumus ziemas apstākļos.

Mācību uzdevumu veikšanai zemessargi pārvietosies gan ar kājām, gan ar militāro transportu. Uzdevumu izpildes laikā netiks izmantota nekāda veida munīcija.

Zemessardze aicina iedzīvotājus neuztraukties, redzot zemessargu pārvietošanos, un ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumos aicinām zvanīt uz tālruņa numuru 28619184.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju.

Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona atbildības teritorijā atrodas Valmieras, Smiltenes un Valkas novads, kā arī Salacgrīvas, Staiceles, Alojas, Braslavas un Brīvzemnieku pagasts. Lai pieteiktos dienestam, iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni 1811, rakstīt uz e- pastu , ierasties Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljonā Valmierā, Cēsu ielā 54 vai aizpildīt anketu www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze.

Foto: A. Stračinskis

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona
Komunikācijas nodaļas vecākā speciāliste
Lelde Krancmane
Tālr.28619184
Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi