Valmieras novadā zemessargi pilnveidos militārās prasmes

Svētdien, 15. oktobrī, Valmieras novada Ēveles pagastā notiks Zemessardzes militārās mācības, kuru laikā zemessargi praktiski pilnveidos militārās iemaņas un kaujas spējas.

Mācību laikā pagastu teritorijā pārvietosies militārais transports un būs redzami zemessargi. Uzdevumu izpildes laikā zemessargi lietos mācību munīciju un kaujas imitācijas līdzekļus, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību. Pēc mācībām izmantotā teritorija nepieciešamības gadījumā tiks sakopta.

Aicinām iedzīvotājus nesatraukties, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos, un ar izpratni izturēties pret notiekošajām mācībām.

Lai pievienotos Zemessardzei, kandidātam jāsazinās ar tuvāko Zemessardzes vienību, zvanot uz tālruņa numuru 1811, aizpildot anketu www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze, rakstot uz e-pasta adresi vai personīgi ierodoties savai mācību vai dzīvesvietai tuvākajā vienībā. Uzzini vairāk tīmekļvietnēs: www.zs.mil.lv .

Foto: A. Stračinskis.  

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona
Civilmilitārās sadarbības speciāliste
Lelde Krancmane
Tālr.28619184
Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi