Valmieras novadā viesojas zemkopības ministrs Kaspars Gerhards

Piektdien, 8.jūlijā, Valmieras novada pašvaldībā viesojās Latvijas Republikas zemkopības ministrs Kaspars Gerhards.

Ar ministru Kasparu Gerhardu un Ministra biroja vadītāju Jāni Eglīti jaunā Valmieras novada aktualitātes ministrijas pārvaldītajās lauksaimniecības, mežsaimniecības, zivsaimniecības un lauku attīstības jomās pārrunāja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un vietnieki Ričards Gailums, Jānis Olmanis un Guntis Gladkins, kā arī Valmieras novada pašvaldības Tautsaimniecības, vides un attīstības lietu komitejas priekšsēdētājs Jānis Grasbergs un Attīstības pārvaldes vadītājs Sandis Svarinskis. Būtisks jautājums ir arī Burtnieka ezera zivju kā dabas resursa saglabāšana un atjaunošana.

Ministrs uzsvēra, ka saredz Valmieras novadu kā spēcīgu partneri reģionā, aicinot svarīgus vides saglabāšanas un attīstīšanas jautājumus risināt kopā.

Pēc vizītes Valmieras novada pašvaldībā ministrs apmeklēja un tikās ar novadā esošajiem lauksaimniekiem un uzņēmējiem.