Valmieras novadā viesojas jaunieši no ASV un Kanādas

Jaunieši tiekas ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku

No 18. līdz 20. jūlijam Amerikas Latviešu apvienības rīkotās nometnes laikā Valmieras novadā viesojas latviešu jaunieši, kuri dzimuši ASV un Kanādā, lai sportiski un aktīvi pavadītu laiku ar Latvijas jauniešiem, iepazītu Valmieras novada piedāvātās aktīvās atpūtas iespējas – jaunieši jau pabijuši Sajūtu parkā, izbaudījuši Burtnieku ezera sniegtās atpūtas iespējas, braucot ar SUP dēļiem un laivām, kā arī iepazinuši spēcinošās latviešu pirts tradīcijas.

Šodien, 20. jūlijā, tikos ar jauniešiem Valmierā, lai pastāstītu par Valmieru un Valmieras novadu – kā dzīvojam, attīstāmies, kādas iespējas izaugsmei, savu sapņu un mērķu īstenošanai ir jauniešiem Valmieras novadā.

Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs

Valmieras apmeklējuma turpinājumā jaunieši devās uz koprades darbnīcu “DARE”, piedalījās ekstrēmo sporta veidu meistarklasē sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs” un dienas noslēgumā dosies uz Valmiermuižu, lai muižas parkā kopā ar YAMAHA Mūzikas skolas audzēkņiem kopīgi aizvadītu aizraujošu, muzikālu vakaru.

Amerikas Latviešu apvienības rīkotās nometnes ārzemju latviešu jauniešiem notiek jau 25 gadu garumā, un viesošanās Latvijā ir neiztrūkstošs ikvasaras notikums. Jau pēc nepilna mēneša Valmieras novadā viesosies vēl viena jauniešu grupa no ASV un Kanādas, kuru dzimtas saknes meklējamas Latvijā.