Valmieras novadā uzstādīti visi 19 VNF Domu krēsli

It visās Valmieras novada apvienībās un pilsētā Valmierā ir atklāti un uzstādīti 19 Valmieras novada fonda (VNF) Domu krēsli. Beidzamie četri no tiem atklāti dažādās Valmieras pilsētas vietās un apkaimēs – Burkānciemā, Pārgaujā, pilsētas centrā un netālu no Valmieras Olimpiskā centra. Īpaši aicinām tajos apsēsties vecāka gada gājuma cilvēkus, radīt jaunas idejas un tās iesniegt VNF vietējo projektu konkursā “Sev, tev, novadam” jau rudenī!

Kopš jūlija līdz pat augusta vidum 19 VNF Domu krēsli ir atklāti Burtnieku, Dikļu, Ēveles, Kocēnu, Matīšu, Naukšēnu, Ramatas, Rencēnu, Sēļu, Skaņkalnes, Trikātas un Vecates pagastos, kā arī Rūjienas, Strenču un Valmieras pilsētās. Valmieras pilsētā Domu krēslos iespējams apsēsties blakus Pārgaujas bērnu rotaļu laukumam Meža un Sila ielas krustojumā Pārgaujā, Burkānciemā – Loku un Vienības ielas krustojumā, pilsētas centra daļā – Beātes un Limbažu ielas krustojumā un Vaidavas un Siguldas ielas krustojumā.

Lai vecos ļaudis mudinātu pilnveidot savas jaunradītās idejas un priekšlikumus, VNF aicinās apmeklēt Valmieras novada Senioru domrades septembra un oktobra ceturtdienu un piektdienu rītos un pēcpusdienās. Vērts norādīt, ka domradēs izskanējušām idejām būs prioritāra nozīme VNF ikgadējā vietējo projektu konkursā “Sev, tev, novadam”.

Jāuzsver, ka VNF Domu krēslu atklāšana notiek sadarbībā ar Valmieras novada pagastu pārvaldēm un novada senioru biedrībām – Ēveles pagasta pensionāru biedrību “Kadiķis”, Matīšu pagasta pensionāru biedrību “Matīšu seniori”, Mazsalacas senioru biedrību “Atbalss”, Kristīgo Žēlsirdības centru, Latvijas Sarkanā Krusta Valmieras nodaļu, biedrību “Rūjienas Ievas”, Rencēnu pagasta pensionāru biedrību “Sapratne”, biedrību “Valmieras pilsētas pensionārs” un citiem sabiedriski aktīviem vecākiem cilvēkiem.

Jau esam stāstījuši, ka VNF Domu krēsli veidoti sadarbībā ar Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas jauniešiem un fonda “Iespēju tilts” Specializēto darbnīcu jauniešiem un to nodarbību vadītāju Aivaru Nadziņu. Lielu paldies par sadarbību sakām arī Domu krēslu frēzētājiem: Aleksandram Krimovičam, Gintam Ābelei, Jānim Brencim “Woody shop”, Igoram Vilcānam, Līvai Vilsonei “Fantastiski.lv”, SIA “Simple Concept” un SIA “STATS RENT” par tehnisko nodrošinājumu.

Domu krēslu izgatavošana un senioru domrades notiek, pateicoties “AS “Latvijas Valsts meži” Sociālās palīdzības programmai, ko administrē Fonds “Ziedot.lv”.

Papildu informācija:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonda Projektu koordinatore
Tālrunis: 20258200, e-pasts:
http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/