Valmieras novada tūrisma piedāvājums tiks popularizēts “VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgū” Ogrē

Priežu mežu ieskauta, Ogres un Daugavas apskalota, aiz Zilajiem kalniem slēpjas Ogres pilsēta. Tieši Ogre 3. jūnijā pulcēs visus ceļotgribētājus “VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgū”. Tajā piedalīsies arī Valmieras novada Tūrisma pārvalde, aicinot ikvienu interesentu uzzināt vairāk par Valmieras novada tūrisma piedāvājumu un aktualitātēm, kā arī piedalīties dažādās izzinošās aktivitātēs.

Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pārstāvjus būs iespējams sastapt pašā Ogres pilsētas centrā – Brīvības ielas gājēju posmā no plkst. 10.00 līdz 16.00. Stendā būs iespējams iepazīties ar Valmieras novada aktuālākajiem tūrisma materiāliem un ceļošanas piedāvājumiem, kā arī piedalīties atjautīgā “Jautājuma rata” aktivitātē un pārbaudīt savu izveicību “Beverīnas koka skulptūru parka un labirintu” spēlēs.

“Latvijas tūrisma informācijas tirgu” organizē “Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija „LATTŪRINFO”” sadarbībā ar Ogres Tūrisma informācijas centru. Tradicionāli tūrisma tirgus norisinās vasaras sākumā, iesākoties aktīvākai ceļošanas sezonai. Tajā piedalās tūrisma informācijas centri no visas Latvijas, ar mērķi popularizēt vietējo tūrisma piedāvājumu. Pasākums katru gadu norisinās citā, izlozes veidā izvēlētā, vietā. Šogad tūrisma tirgus norisināsies jau astoto reizi, vienlaikus ar “Ģimenes dienu” Ogrē.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja: Madara Stukmane, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Uzņēmējdarbības speciāliste, Mob. tālr.: 25437177, visit.valmiera.lv