Valmieras novada sportistiem otrā vieta LSVS 60. sporta spēļu kopvērtējumā

Valmieras novada sporta veterāni

Noslēgušās 60. Latvijas Pašvaldību Sporta veterānu – senioru (LSVS) sporta spēles, kur komandu absolūtajā vērtējumā Valmieras novada sportisti ieguva godpilno otro vietu.

Šogad izcili nostartējuši Valmieras novada vieglatlēti, viens otru atbalstīdami, uzmundrinādami kā vienota komanda, sporta veterāni sasnieguši augstvērtīgus rezultātus dažādās vecuma grupās.

Kā katru gadu vairākas 1.vietas Valmieras novada volejbola komandām – gan klasiskajā volejbolā, gan pludmales volejbolā. Pēc daudzu gadu pārtraukuma Valmieras novads tika pārstāvēts arī minifutbolā, startējot vecumā grupā 35+, turklāt savā debijas gadā iegūstot zelta godalgas.

Lieliski rezultāti un sudraba godalgas LSVS 60. sporta spēlēs arī peldētājiem, slēpotājiem un badmintonistiem, riteņbraucējiem bronzas godalgas, savukārt 6. vieta dambretistiem un 8. vieta – orientieristiem.

Lielu paldies par augstu rezultātu sasniegšanu jāsaka sporta veterāniem, kuri paši aktīvi startē sacensībās un uzrunā, iesaista, iedrošina, motivē sportistus pārstāvēt sportisko Valmieras novadu: Sandrai Kaufmanei, kura veido vieglatlētu komandu, Jānim Dainim, kurš rūpējas par riteņbraucējiem, slēpotājiem, orientieristiem, vieglatlētiem un florbolistiem, volejbola komandu kapteiņiem – Janekam Ekuram, Guntaram Kampernovam, Aldim Ķīsim, Guntim Braslim, Sandrai Bobrovai, Ivetai Šteindālei. Tāpat arī paldies futbola komandas kapteinim Ivo Dobenbergam un Aivai Miķelsonei, kura rūpējās par peldētājiem. Uldim Ābeltiņam par badmintonistu uzrunāšanu, Andrim Krastam – par novusa komandas veidošanu, bet Ervīnam Svīķim par galda tenisa spēlētāju iesaisti. Par šaha komandas veidošanu atbildīgs bija Ansis Vidriķis, bet dambretes entuzistus pulcēja Sandra Bobrova.

Lai veselība, izturība un augsti rezultāti turpmāk! Uz tikšanos jau nākamajās sporta veterānu sacensībās!

Informāciju sagatavoja: Valmieras novada sporta veterānu koordinatore Ieva Stiģe, kura ir kopā ar sporta veterāniem kopš 1989.gada.