Valmieras novada sportistiem godalgotas vietas LSVS sacensībās

LSVS sacensībās

Sestdien, 4. martā, veiksmīgus startus Latvijas Sporta veterānu – senioru (LSVS) 60. sporta spēļu sacensībās aizvadījuši Valmieras novada sportisti, iegūstot godalgotas vietas gan sacensībās vieglatlētikā telpās, gan volejbolā un peldēšanā.

Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā, Valmierā uzņēmām sacensības vieglatlētikā, kur mūsu komandai izdevās iegūt augsto otro vietu 26. komandu konkurencē, tikai nedaudz atpaliekot no Rīgas. Milzīgu cīņassparu rādīja mūsu novada vieglatlēti, kas palīdzēja sasniegt augstus rezultātus: pirmā vieta sieviešu konkurencē Gunitai Šīrantei 1609m soļošanas disciplīnā S40 grupā, Madarai Fūrmanei 1500m skrējienā S30, Sandrai Spricei tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā S65 grupā, Dzintrai Zinkovskai augstlēkšanā S75 grupā. Pirmā vieta arī Ilonai Puriņai lodes grūšanā S45 un Ivetai Gruntei-Dinsbergai S40 grupā. Apbrīnu pelnījusi arī Marta Ādamsone, kura S80 grupā 2 kg lodi grūda 8,32 m un ieguva 1. vietu.

Vīriešu konkurencē 1. vieta Sandim Sabājevam 60m skrējienā V35 grupā, Aleksejam Koziņecam 200 m skrējienā V80 grupā un Normundam Buceniekam V60 grupā. 1609m soļošanas disciplīnā Raitim Lērmem 1. vieta V80 grupā un Ritvaram Lērmem V45 grupā, bet augstlēkšanā 1. vieta Jurim Jurašam V45 grupā, Gintam Rudzītim V40 un Sandim Sabājevam V35 grupā. Lodes grūšanā spēcīgākais V35 grupā Juris Žviriņš, iegūstot 1. vietu kopvērtējumā. Godalgotas vietas mūsu sportistiem arī tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā.

Garajā un nogurdinošajā dienā valmierieši ne tikai cīnījās ar konkurentiem, bet arī uzmundrināja cits citu, sniedzot stirpro atbalsta plecu komandas biedriem.

Savukārt Koknesē 4. martā notika LSVS 60. sporta spēļu sacensības peldēšanā un volejbolā, kur arī godalgotas vietas Valmieras novada sporta veterāniem. Koknesē pulcējās 5 dažādu vecuma grupu pilsētu un novadu senioru volejbola komandas. Valmieras novadu pārstāvēja kungu 45+ un kungu 60+ komandas, diemžēl dāmu komandai 60+ pēdējā brīdī pretinieces atteica dalību.

Kungu 60+ komanda, ar kapteini Guntaru Kampernovu priekšgalā, 7 komandu konkurencē izcīnija 1. vietu. Komandas sacensības uzsāka 2 apakšgrupās, kur Valmieras novads ar 2:0 pārspēja Liepājas senioru kluba komandu un 1:2 zaudēja Bauskas novadam. Tālākajās spēlēs ar 2:1 tika pārspēta Aizkraukles novada komanda un ar 2:0 finālspēlē uzvarēts Madonas novads. Valmieras novada komandu pārstāvēja: Ilgonis Brokāns, Vilnis Jēgers, Jānis Ruks, Gunārs Balka, Mārtiņš Kripēns un Aigars Tomsons.

Kungiem 45+ grupā pieteicās četras komandas, jāspēlē bija trīs spēles un visās no tām Valmieras novada komandai izdevās iegūt uzvaras! Ar 2:0 uzvarēts Bauskas novads, ar 2:1 Jēkabpils novads un Daugavpils pilsēta. Valmieras novada komandu pārstāvēja: komandas kapteinis Guntis Braslis, Ģirts Mārtiņsons, Austris Štāls, Rinārs Teteris, Sandis Sprincis, Dzintars Vasiļjevs un Jānis Galauliņš.

Tajā pašā dienā Kokneses sporta centra baseinā ļoti ātri bija Valmieras novada peldētāji:

 • Ieva Lapše 1.vieta 50m brīvā stila peldējumā,1.vieta 50 peldējumā uz muguras un 2.vieta 50m brasa peldējumā
 • Sindija Siliņa 1.vieta 100m brīvā stila peldējumā;1.vieta 100m kompleksajā peldējumā
 • Evita Puriņa 1. vieta 50m brīvā stila peldējumā: 2.vieta 50m peldējumā uz muguras un 4.vieta 50m brasa peldējumā
 • Iluta Tetere 3.vieta 50m brīvāstila peldējumā; 3.vieta 50m uz muguras un 1.vieta 50m brasa peldējumā
 • Laura Siliņa 1.vieta 50m brīvā stila peldējumā; 1.vieta 50m uz muguras un 1.vieta 50 m tauriņstilā
 • Ritvars Bušmanis 1.vieta 50m brīvā stila peldējums; 1.vieta 50m brasa peldējumā; 1.vieta 50m tauriņstila peldējumā
 • Jānis Ozoliņš 3.vieta 50m brasa peldējumā; 2.vieta taurinstila peldējumā un 2.vieta 50m peldējumā uz muguras
 • Dmitrijs Ničipors 3.vieta 50m brīvā stila peldējumā; 3.vieta 50m tauriņstila peldējumā
 • Igors Klapenkovs  3.vieta 50m brīvā stila peldējumā; 2.vieta 50m tauriņstila peldējumā un 2.vieta 50m peldējumā uz muguras
 • Reinis Urtāns piedalās veterānu sacensībās pirmo reizi un 3.vieta 100m brīvā stila peldējumā un 3.vieta 100m kompleksajā peldējumā
 • 1. vieta un zelta medaļas jauktās satafetes komandai, kurā startēja Ieva Lapše, Sindija Siliņa, Ritvars Bušmanis un Jānis Ozoliņš. Kopvērtējumā Valmieras novada peldētāji 2. vietā.

Apsveicam Valmieras novada sportistus ar lieliskiem rezultātiem un vēlam veiksmi arī turpmākajās sacensībās!