Valmieras novada sportisti un treneri saņem “Izcilība jaunatnes sportā” apbalvojumus

Izcilība Jaunatnes sportā

13. decembrī Jūrmalā norisinājās pasākums “Izcilība Jaunatnes sportā 2023”, kura laikā godināti jaunie sportisti un viņu treneri ar sasniegumiem 2023. gada sezonā, kā arī izteiktas pateicības par ieguldīto darbu Jaunatnes sportā. Pasākumu organizēja Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padome.

Svinīgā pasākuma laikā apbalvojumus saņēma arī Valmieras Sporta skolas audzēkņi – vieglatlēte Agate Caune ar treneri Raiti Ravinski un florbolists Ričards Riba ar treneri Aigaru Belasovu.

  • Agate Caune 2023. gada sezonā ir sasniegusi ievērojamus rezultātus, pārstāvot Latviju dažāda līmeņa sacensībās: izcīnījusi 1. vietu Eiropas U20 čempionātā 3000m skrējienā un 1. vietu 5000m, labojot vairāk nekā 20 gadus nepārspētu rekordu U20 grupā, kāarī izcīnīja 1. vietu Eiropas III spēlēs 5000m skrējienā. Šogad labojusi vairākus U20 un U23 Latvijas rekordus, 5km šosejas un 3000m skrējienos labojusi Latvijas vieglatlētikas rekordistei Jeļenai Prokopčukai piederošos pieaugušo rekordus.
  • Ričards Riba, pārstāvot U19 Latvijas florbola izlasi Pasaules čempionātā Dānijā, izcīnīja augsto 5. vietu. Izlases trenera korpusa sastāvā bija arī Aigars Belasovs. Ričards pārstāv @fbkvalmiera_betsafe florbola klubu, ar kuru aizvadītajā sezonā sasniedza arī superfinālu Latvijas čempionāta virslīgā.

Paldies treneriem, ka iedvesmojat jauniešus noticēt savām spējām un paldies sportistiem, ka esat paraugs citiem jauniešiem!