Valmieras novada sportisti godalgoti airēšanas slaloma veterānu sacensībās

Aizvadītajā svētdienā, 6. augustā, Bauskā airēšanas slaloma pārstāvji labākajos gados tikušies un mērojušies spēkiem Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) Pašvaldību 60. sporta spēļu finālsacensībās.

Airēšanas slaloms ar Vidzemes sporta asociācijas, Latvijas Kanoe Federācijas un LSVS gādību debiju Pašvaldību sporta spēlēs piedzīvoja pērn un šogad dalībnieku skaits jau bija uz pusi cienījamāks. Jubilejas notikumā Mēmeles upes Lejas Dzirnavu plostu ceļa krāčūdens trasē absolūti labākais sniegums K1 laivu klasē vīriešiem valmierietim Kasparam Pakeram un K1 laivu klases sievietēm zelts Evitai Savickaitei, arī no Valmieras novada. Savukārt ar sudraba startu kanoe un bronzas rezultātu kajakā pilnu medaļu komplektu Valmieras novadam nodrošināja Guntars Strazdītis.

Par ieguldījumu LSVS Pašvaldību 60. sporta spēļu sacensību organizēšanā, to atbalstīšanā un aktīvu dalību Latvijas sporta veterānu – senioru kustībā LSVS prezidents Ivans Klementjevs pasniedza Goda diplomu Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomistam, treneriem un vadītājam Kasparam Pakeram.

Foto autors: Jānis Dziļums

Fotoattēlā: Evita Savickaite, Guntars Strazdītis

Informācija: Vidzemes sporta asociācija, 26594761