Valmieras novada sporta veterānu panākumi LSVS 61. sporta spēlēs

Valmieras novada sporta veterāni

20. aprīlī uz starta atkal izgāja Valmieras novada sporta veterāni. Svara stieņa spiešanas sacensībās Bauskas novada Codes pamatskolā piedalījās Andreja Rožlapas komplektētā novada komanda. No pieteiktajiem 10 sportistiem startēja 9 un kopvērtējumā izcīnīta 4. vieta. Prieks par zelta medaļām, ko savās vecuma grupās izcīnija Ainārs Pētersons, Juris Bērziņš, Ainārs Leimanis, Aleksandrs Kacēvičs. Pie sudraba medaļas tika Guntis Apse, bet bronzas godalgas – Ilvai Strukai un Laurim Šķēlem. Ieskaites punktus komandai deva arī Mārtiņš Ābele, izcīnot 4. vietu un Jānis Leikarts – 5. vietu.

Sestdien, 20. aprīlī, Līvānos startēja arī mūsu pavasara krosa un nūjošanas dalībnieki. Valmieras novadu pārstāvēja 10 sportisti. Pavasara krosā pie zelta godalgām tika Raitis Lērme 80+ vecuma grupā, Valdis Tilts 60+ vecuma grupā, sudraba medaļa Andim Gailim 45+ vecuma grupā, Santai Krasovskai – bronzas godalga, Ēriks Melkurts un Dina Alksne izcīnīja 4. vietas. Valmieras novadu pavasara krosā pārstāvēja arī Gunita Šīrante, Dace Šurigina, Normunds Bucenieks un Gints Rudzītis. Arī nūjošanā visi četri Valmieras novada sportisti tika pie godalgām – zelta medaļa Raitim Lērmem, sudraba godalga Santai Krasovskai un Dacei Šuriginai, bronzas godalga – Normundam Buceniekam.

Savukārt svētdien, 21. aprīlī, Valmieras novada izcīnīto medaļu klāstam pievienojās florbolistu izcīnītais zelts un sudrabs. Kocēnu Sporta namā galvenā tiesneša Jāna Daiņa vadībā pulcējās LSVS 61. sporta spēļu finālsacensību dalībnieki, lai pierādītu kura komanda tad šogad stiprākā! Saka – “mājas sienas palīdz”, bet, manuprāt, Valmieras novada komandām sportiskā meistarība ir gana augsta un tā tika pierādīta florbola laukumā. Kungu konkurencē izcīnīta 1. vieta, bet dāmām sudrabs! Komandā dāmas 30+ spēlēja: Edīte Bankava, Linda Līce, Evita Knopa, Marita Mastiņa, Lība Daija Mikova, Zane Darša, Baiba Juruša, Zanda Antone, Zeltīte Larionova, Santa Paegle, Kristīne Ozoliņa, Anete Blūma, Zane Bērziņa. Kungu 35+ sastāvs: Aigars Belasovs, Jānis Justaments, Gatis Liepiņš, Ivars Laktiņš, Toms Gertners, Nauris Šustiks, Valdis Krīgers, Lauris Niezers, Andris Saldūksnis, Anrijs Vazdiķis, Ivars Jēkabsons, Sandris Lezdiņš, Uģis Ulmanis, Ilgvars Caune un Mārtiņš Larionovs.

Paldies Andrejam Rožlapam, Sandrai Kaufmanei, Jānim Dainim par Valmieras novada sportistu komandu komplektēšanu! LSVS 61. sporta spēles turpināsies arī maijā, jūnijā un noslēgums būs 6.-7. jūlijā Tukumā!

Informāciju sagatavoja:

Ieva Stiģe, Valmieras novada sporta veterānu koordinatore