Valmieras novada sporta veterānu panākumi Cēsīs

LSVS sporta spēles

6. un 7. maijā Cēsīs norisinājās Latvijas Sporta Veterānu Savienības 60. sporta spēļu finālsacensības vairākos sporta veidos, kur ar labiem rezultātiem plaši pārstāvēts tika arī Valmieras novads:

  • Volejbolā kungiem 40+ vecuma grupā nepārspēta palika Valmieras novada komanda, kuras sastāvā spēlēja: kapteinis Janeks Ekurs, spēlētāji Mārtiņš Toms, Aigars Brivna, Austris Štāls, Jānis Grīnbergs, Rinārs Teteris, Aldis Jaundžēikars,Kaspars Spirks,Sandis Sprincis. Spraigās spēlēs uzvarētas Bauskas novada, Madonas novada un Salaspils novada komandas.
  • Valmieras novada kungu 55+ komandai šogad augstā 2. vieta. Lai noteiktu uzvarētāju, tiesnešiem nācās skaitīt visus iegūtos punktus, jo netika zaudēta neviena spēle, bet pēc punktiem pārāka bija Madonas komanda. Valmieras novadu pārstāvēja: kapteinis Guntars Kampernovs, spēlētāji Ilgonis Brokāns, Jānis Ruks, Raivo Rozītis, Vilnis Jēgers, Mārtiņš Kripēns, Gunārs Balka un Aigars Tomsons. Valmieras novada kungu pretinieki bija arī Aizkraukles novada, Liepājas SSK un Ludzas SK Kuorsovs komandas.
  • Dāmu 55+ volejbola komandai 4. vieta. Komandas kapteine Sandra Bobrova, spēlētājas – Maija Pole, Dace Āboliņa, Valentīna Kleinberga, Ilze Eglīte, Juta Ruka. Dāmas nospēlēja neizšķirti ar Madonas un Cēsu novada komandām, bet piekāpās Rīgas komandai.
  • Lielisks panākums arī badmintonistiem – kopvērtējumā iegūt augstā 2. vieta. Komandu sacensībām komplektēja Uldis Ābeltiņš, un tajā spēlēja Normunds Cercins, Ojārs Koziņecs, Anita Švalbe, Artis Kļaviņš.
  • Sacensībās pedalījās arī novada dambretes komanda, kuru gadu no gada vada Valdis Kampuss. Kopvērtējumā dambretistiem ar 30 punktiem dalītā 4.-6.vieta. Tāds pats punktu skaits Bauskas novada un Salaspils novada komandām. Jāatzīmē Guntara Līča izcīnītā pirmā vieta savā vecuma grupā 50+. Komandas sastāvā bija arī Jānis Ozols un Andris Riekstiņš.
  • Svētdien uz Cēsu novada Priekuļiem devās orientieristi. Kopvērtējumā Valmieras novada sportistiem iegūta 7.vieta. Kopējais dalībnieku skaits sniedzās pāri 150. Lieliski startēja Dace Gaigala, izcīnot zelta medaļu S 50 vecuma grupā, pie sudraba godalgām tika Aldis Priedītis V 85 vecuma grupā un Vilhelmīne Bērzupe S 75 vecuma grupā, bronzas medaļas izcīnija Armands Broks V 40 vecuma grupā un Didzis Čākurs V 60 vecuma grupā. Sacensībās piedalījās arī Māra Ozola, Ilze Roķe, Juris Lūsītis, Mārtiņš Gaigals, Raivo Kužums, Aigars Šuvcāns. Komandu sacensībām komplektēja Jānis Dainis kopā ar Raivo Kužumu.

Apsveicam sportistus ar panākumiem un vēlam veiksmīgus startus arī turpmāk, pārstāvot Valmieras novadu!

Informāciju sagatavoja: Ieva Stiģe, Valmieras novada sporta veterānu koordinatore