Valmieras novada sporta veterāni turpina startēt ar labiem rezultātiem

6. aprīlī, ar volejbolu Koknesē, galda tenisu Ķekavā, dartu Rīgā, turpinājās  Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības (LSVS) organizētās 61. sporta spēles. Valmieras novada sportisti piedalījās volejbola un galda tenisa sacensībās.

Jau vairākus gadus spēcīgākā komanda 60+ vecuma grupā vīru konkurencē ir Valmieras novada komanda ar kapteini Guntaru Kampernovu priekšgalā. Sacensībām pieteicās 6 komandas, un ļoti sīvās cīņās volejbola laukumos pie zelta godalgām tika Valmieras novads, sudrabs Aizkraukles novadam, bronza-Madonas novadam. Valmieras novada komandā spēlēja: Guntars Kampernovs, Ilgonis Brokāns, Mārtiņš Kripēns, Vilnis Jēgers, Gunārs Balka, Jānis Ruks, Aigars Tomsosns, Andris Gailums.

Pie zelta gogalgām 45+ vīru turnīrā, 6 komandu konkurencē, tika Valmieras novada komanda ar kapteinis Gunti Brasli. Pārliecinošās uzvaras (visas spēles uzvarētas ar 2:0) kaldināt palīdzēja Austris Štāls, Edmunds Pūliņš, Rinārs Teteris, Sandis Sprincis un Aigars Brivna. Šajā turnīrā sudrabs Bauskas novadam, bronza – Jēkabpils novadam. Koknesē startēja arī Valmieras novada dāmu komanda 55+ vecuma grupā un ieguva 4. vietu. Komandas kapteine Sandra Bobrova, spēlētājas: Maija Pole, Sanita Mālmane, Valentīna Kleinberga, Dace Āboliņa un Ilze Eglīte.

Valmieras novadu LSVS sporta spēļu finālsacensībās galda tenisā pārstāvēja Ervīns Svīķis, Anita Straumīte, Gunārs Penka, Guntis Lezdiņš un Aigars Rubenis. Kopvērtējumā mūsu novada sportistiem 12. vieta 23 komandu konkurencē. Augstā 3.vieta individuālajā vērtējumā Aigaram Rubenim, 6. vietā Ervīnam Svīķim un vēl olimpiskajā sešiniekā iekļuva Anita Straumīte, izcīnot 4. vietu savā vecuma grupā.

Sporta veterāni jau gatavojas pavasara krosam Līvānos un LSVS 61. sporta spēlu finālsacensībām florbolā, kas notiks 21. aprīlī Kocēnos.

Veiksmīgus startus vēlot,

Ieva Stiģe, Valmieras novada sporta veterānu koordinatore.