Valmieras novada Sociālo lietu pārvalde aicina

Aicinām pieteikties būt par asistentu vai sniegt aprūpes pakalpojumu

Valmieras novada Sociālo lietu pārvalde aicina – ja jums ir vēlme palīdzēt, ja jums ir savs transports un brīvs laiks, aicinām pieteikties būt par asistentu vai sniegt aprūpes pakalpojumu:

• bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (kuru vecāki strādā), lai pavadītu uz rehabilitācijas pakalpojuma vietu, ārpusskolas nodarbībām un citām aktivitātēm;
  • pieaugušām personām ar invaliditāti (I un II grupa), lai apmeklētu ārstus, pavadītu brīvo laiku, lai apmeklētu dienas aprūpes centru un/vai citas darbības (atbilstoši asistenta pakalpojuma pieprasīšanas mērķim).

Sociālo pakalpojumu nodaļa, uzklausot iedzīvotājus, kuri paši nevar atrast asistentus, veidos reģistru no saņemtajiem pieteikumiem, ko izmantos nepieciešamības gadījumā.

Telefoniski pieteikumi iesniedzami un papildinformācija pieejama, zvanot pa tālr. 64210693 (darba laikā).