Valmieras novada slēpotāju panākumi LSVS sporta spēlēs

Valmieras novada sporta veterānu panākumi slēpošanā

Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) pašvaldību 61. sporta spēles sākušās ar slēpošanas sacensībām 3. februārī Madonas novada Smeceres sila trasēs. Valmieras novada komanda 11 slēpotāju sastāvā startēja ļoti veiksmīgi, izcīnot 2.vietu novadu konkurencē. Kopā sacensībās startēja 17 novadu komandas.

Valmieras novada slēpotāju rezultāti: Kungu 35+ vecuma grupā sacensībās 1.vieta Edgaram Kokarēvičam, kungu 45+ konkurencē 8.vieta Marekam Lācim, kungu 50+ grupā 1. vieta Marekam Birkentālam, kungu 55+ vecuma grupā Valmieras novada sportistiem Guntaram Ceplītim 2.vieta un Aigaram Celmiņam 3.vieta, bet kungu 70+ grupā 6.vieta Mihailam Siņicinam un 7.vieta Vilnim Kaģim.

Savukārt dāmu konkurencē 40+ grupā 2. vieta Inesei Kokarēvičai, dāmu 50+ grupā 1.vieta Raivitai Birkentālei un 2.vieta Dacei Gaigalai, 75+ vecuma grupā 3.vieta Vilhelmīnei Bērzupei.

Slēpošanas stafetē Valmieras novadu godam pārstāvēja Mareks Birkentāls, Raivita Birkentāle, Dace Gaigala un Edgars Kokarēvičs, izcīnot 2. vietu un tikai 4,2 sekundes atpaliekot no uzvarētājiem – Gulbenes novada.

Paldies visiem, kuri lietainajā februāra dienā startēja labi sagatavotajās slēpošanas trasēs un izcīnīja augstas vietas!

Informāciju sagatavoja: Ieva Stiģe, Valmieras sporta veterānu koordinatore