Valmieras novada skolēnus aicina uz praktiskām tehnoloģiju nodarbībām

Valmieras novada skolēnus aicina uz praktiskām tehnoloģiju nodarbībām

Vai Tevi un Tavējos interesē pašiem darboties, lai izmēģinātu un iepazītu elektroniku, lodēšanu, pneimatiku vai mehatroniku? Tad šajā pavasarī gaidām Valmierā! Mazās Brīnumzemes izglītības centrs sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu piedāvā aizraujošas, praktiskas, izglītojošas STEM nodarbības elektronikā, lodēšanā, pneimatikā un mehatronikā 1.-12. klašu skolēniem.

Nodarbības ilgums 1,5 stundas jeb 2 x 40 min.

Nodarbības izmaksas: 240 eiro, personai 8-9 eiro (atkarībā no dalībnieku skaita grupā).

Grupu apmeklējumiem ieteicamais dalībnieku skaits 20 – 30 personas.

Kā ar mums sazināties? Mob.: 28308377, e-pasts: , mājaslapa: www.mazabrinumzeme.lv.

Informāciju sagatavoja:

Kristīna Sprūdža,
Interešu izglītības iestāde “Mazā Brīnumzeme”