Valmieras novada senioriem labi panākumi LSVS finālsacensībās volejbolā

5.martā Valmieras Pārgaujas sākumskolā norisinājās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) Latvijas pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības volejbolā. Valmieras novada komandām 1.vietas dāmu 60+, kungu 40+ un 60+ grupās

5.martā Valmieras Pārgaujas sākumskolā norisinājās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) Latvijas pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības volejbolā. Valmieras novada komandām 1.vietas dāmu 60+, kungu 40+ un 60+ grupās.

Sacensībās piedalījās 18 komandas četrās vecuma grupās. Valmierā pulcējās sportisti no Balvu, Rēzeknes, Jēkabpils, Bauskas, Ludzas, Gulbenes, Tukuma, Madonas un Valmieras novada, kā arī Liepājas, Daugavpils un Rīgas.

Pateicamies Valmieras volejbola klubam par atbalstu sacensību organizēšanā!