Valmieras novada sākumskolas metodiskās jomas pieredzes seminārs

Valmieras novada skolotāji gūst pieredzi

22. novembrī Valmieras novada izglītības iestāžu sākumskolas skolotājas no Valmieras, Rūjienas, Rencēniem, Trikātas un Strenčiem devās sākumskolas metodiskās jomas vadītājas Helgas Mezītes piedāvātajā pieredzes smelšanās seminārā uz Ogri.


Ogres Centra pamatskolā visus sagaidīja direktore Dace Bondare ar komandu. Tika ļauts ieskatīties mācību stundās, iziet ekskursijā pa skolu un baudīt skolas humoru, jo, kā uzskata skolas kolektīvs, labdabīgi joki palīdz radīt un saglabāt labu atmosfēru.


Sarunas, vērtējumi, labi padomi lasītprasmes veicināšanai bija ļoti daudz. Tā skolotājām bija viela pārdomām un ideju sistematizēšanai, lai jau gatavus materiālus un metodes iekļautu savā darbā.


Ogres Valsts ģimnāzija ir jaunākā izglītības celtne Latvijā. Moderna, gaiša, eko-zaļa un gudra māja. Par to liecināja katrs noietais solis skolā, klausoties aizrautīgo stāstījumu.


Savukārt Ogres Centrālā bibliotēka ir arhitekta Rūda Rubeņa diplomdarbs. Pat neilgais brīdis ļāva sajust vietas nozīmību, jo mazu, lielu, jaunu un senāku cilvēku aprite ir nepārtraukta. Bibliotēka Ogrē ir vieta, kur lasīt, radīt un realizēt idejas un reģistrēt laulību izsmalcinātā zālē.


Šī pieredzes apmaiņa bija ar vērtīgu piepildījumu gan profesionāli, gan dvēseliski.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Tropa,

Valmieras sākumskola