Valmieras novadā pieaudzis “Enter Gauja” biedru skaits

Valmieras novads ir Gaujas Nacionālā parka (GNP) tūrisma biedrības “Enter Gauja” biedrs kopš pašiem pirmsākumiem – 2011. gada. Lepojamies, ka kopš šī gada oktobra Mini zoo “Mežiņi” ir kļuvuši par GNP tūrisma biedrības “Enter Gauja” biedru un var baudīt īpašās biedru priekšrocības, attīstot savu tūrisma piedāvājumu un veicinot tuvāku un tālāku ceļotāju pieplūdumu.

Mini zoo “Mežiņi” ir lauku amatniecības un dzīvnieku sēta, kas atrodas Valmieras novada Dikļu pagastā. Tajā saimnieko Inguna Valdmane kopā ar savu ģimeni. Mini zoo var aplūkot un ar veselīgiem našķiem pabarot tā iemītniekus – visdažādākos mājdzīvniekus un mājputnus. Īpašs saimniecības lepnums ir Angoras trušu audzēšana un ar to saistīto meistarklašu piedāvāšana. Vairāk par “Mežiņu” tūrisma uzņēmējdarbības pieredzes stāstu lasi šeit.

Kļūstot par “Enter Gauja” biedru, tūrisma uzņēmējs iegūst dažādus labumus – informācijas un jaunumu ievietošana un uzturēšana “Enter Gauja” mājaslapā četrās dažādās valodās, kā arī “Enter Gauja” mobilajā lietotnē, iespēja reklamēties “Enter Gauja” sociālo mediju kontos, izrādīt savu tūrisma uzņēmumu ārvalstu blogeriem, satura veidotājiemun žurnālistiem, tikt pārstāvētiem starptautiskās tūrisma izstādēs un vēl daudz dažādu citu iespēju.

“Enter Gauja” ir GNP tūrisma biedrība un ap sevi pulcē GNP reģiona administratīvo teritoriju uzņēmējus un pašvaldības. No Valmieras novada Valmiermuižas alus darītava un četrzvaigžņu viesnīca “Wolmar” ir jau ilggadēji “Enter Gauja” biedri.

Informāciju sagatavoja: Vineta Pūce, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes vadītāja vietniece, Mob. tālr.: 25664420, visit.valmiera.lv