Valmieras novada peldētāju sasniegumu LSVS 61. sporta spēlēs

LSVS sporta spēles

Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 61. sporta spēļu finālsacensības peldēšanā šogad 24. februārī norisinājās Siguldas sporta centra peldbaseinā, kur kopā ar citu novadu sportistiem uz starta stājās arī 16 mūsu novada peldētāji.

Kopvērtējumā izcīnīta 2.vieta, 19 zelta medaļas, 9  sudraba  un 7 bronzas godalgas. Katrs no sportistiem startēja 3 vai 2 disciplīnās, tāpēc medaļu daudzums ir ievērojams!

Zelta medaļu ieguvēji: 50m brīvā stila peldējumā Sindija Urtāne (25+ vecuma grupa), Karīna Lapiņa (30+ vecuma grupa), Ieva Lapše (35+ vecuma grupa), Evita Puriņa (45+ vecuma grupa), Aiva Miķelsone (55+ vecuma grupa), Marta Ādamsone (85+ vecuma grupa), Gundars Lapše (30+ vecuma grupa).

Sindijai Urtānei un Gundaram Lapšem izcīnītas 1.vietas jauktā stila peldējumā. Brasa disciplīnā pie zelta godalgām tika: Karīna Lapiņa, Silvija Grāpe (40+ vecuma grupa), Iluta Tetere (50+ vecuma grupa), Aiva Miķelsone un Marta Ādamsone.

Peldējumā uz muguras uz augstākā pjedestāla pakāpiena stājās: Ieva Lapše, Evita Puriņa un Marta Ādamsone. Zelta medaļa tauriņstila peldējumā Ritvaram Bušmanim ( 55+ vecuma grupa) un Jānim Ozoliņam (45+ vecuma grupa).

Izcīnīta arī sudraba godalga 4×50 m stafetes peldējumā. Valmieras novadu pērstāvēja un medaļas ieguva arī Reinis Urtāns, Igors Klapenkovs, Māris Kaupe un Andis Bukonts.

Paldies visiem peldētājiem par augstiem sasniegumiem un  īpašs paldies komandas komplektētājai Aivai Miķelsonei!

Veiksmīgus startus visās šī gada sacensībās vēlot,

Ieva Stiģe, Valmieras novada sporta veterānu koordinatore