Valmieras novada pašvaldības darbinieki vienojas kopīgam labdarības mērķim

Ziemassvētki ir labdarības laiks, tāpēc arī Valmieras novada pašvaldības un pašvaldības iestāžu darbinieki vēlējās darīt labu un gaišām domām pilnu darbu, vienojoties kopīgam mērķim, lai vairotu drosmi no pašiem mazākajiem līdz pat pilngadību sasniegušajiem.

23.decembrī pie Vidzemes slimnīcas mazajiem pacientiem nogādāta līdz malām pilna “Drosmes kaste” – īpaša prieka kaste, kurā ir jaunas un neatvērtas rotaļlietas, puzles, grāmatiņas, spēles, mantas sportiskām aktivitātē, dažādi aksesuāri un saldumi, par katru drosmīgi izturētu izmeklējumu un brīžiem, kad jauks pārsteigums var būt īpaši nepieciešams.

Ideja par “Drosmes kasti” Vidzemes slimnīcas mazākajiem pacientiem ir aizgūta no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas.

Paldies visiem darbiniekiem, kuri atvēlēja laiku, lai iepriecinātu un iedrošinātu tos, kuriem tas patiesi ir vajadzīgs!