Valmieras novada pašvaldībā viesojas policijas pārstāvji no Igaunijas

Igaunijas policijas vizīte Valmierā

Šodien, 1. decembrī, Valmieras novada pašvaldību apmeklēja Igaunijas Dienvidu prefektūru policijas iecirkņu priekšnieki no Viru, Vīlandes un Tartu.

Ar Valmieras novada pašvaldības darbību un apvienību pārvalžu specifiku, iedzīvotājiem pieejamajiem pakalpojumiem, infrastruktūras attīstību un piedāvātajām brīvā laika pavadīšanas iespējām viesus iepazīstināja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos Ričards Gailums.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes kārtības policijas biroja priekšnieks Dimitrijs Kohanovs stāsta: “Igaunijas policijas pārstāvji pieredzes apmaiņas braucienos savus Latvijas kolēģus apmeklē regulāri. Šī bija pirmā viesošanās pēc Valmieras novada izveidošanas 2021. gadā un arī pēc pavisam nesen veiktajām strukturālajām pārmaiņām Valsts policijas struktūrās. Vidzemes reģiona pārvaldē septiņi iecirkņi ir apvienoti trijos – Rietumvidzemes, Ziemeļvidzemes un Dienvidvidzemes. Igaunijas kolēģiem bija interesanti paviesoties ne tikai pie saviem kolēģiem policijā, bet iepazīt arī Valmieras novada pašvaldību”.