Valmieras novada pašvaldība uzsāk sadarbību ar Bill.me

Valmieras novada pašvaldība uzsāk sadarbību ar Bill.me

No 8. maija Valmieras novada pašvaldība uzsāk sadarbību ar tiešsaistes norēķinu un saziņas vietni Bill.me. Visus rēķinus par dažādiem pašvaldības iestāžu pakalpojumiem (komunālie pakalpojumi, maksājumi izglītības iestādēm, telpu noma, pašvaldības nodevas u.c.) tagad ir iespējams saņemt un apskatīt vienkopus – tiešsaistes vietnē Bill.me. Tur tos iespējams arī uzreiz apmaksāt. Tāpat Bill.me tiks publicēta pašvaldības aktuālā informācija.

Daudziem novadniekiem Bill.me vietne nav sveša. To saziņai ar uzņēmumiem un rēķinu apmaksai izmanto SIA “Valmieras namsaimnieks”, SIA “Valmieras ūdens” un SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” klienti. Viņiem nav jāveic nekādas papildus darbības, lai sāktu saņemt savā profilā arī pašvaldības rēķinus, jo tie lietotājiem tiks nosūtīti automātiski. Savukārt pašvaldības iestāžu klienti, kuriem nav sava Bill.me profila, saņems e-pastā uzaicinājumu tādu izveidot.

Vietne Bill.me atvieglos Valmieras novada iedzīvotāju ikdienu. Bill.me vadības panelis ir ērts un intuitīvs. Rēķini tiek sagatavoti automātiski. Tiešsaistes vietne ir drošs maksājuma instruments, kurā pēc verifikācijas ar kādu no interneta bankas autentifikācijas rīkiem norēķinu veikšanai pietiek ar vienu klikšķi. Visus rēķinus var apvienot vienā bez nepieciešamības katram norādīt summu un maksājuma uzdevumus. Bill.me var pieslēgt arī automātisku rēķinu apmaksu, kā arī ātri un ērti jebkurā brīdī aplūkot iepriekšējo rēķinu arhīvu. Tas viss pieejams arī mobilajā tālrunī, izmantojot Bill.me bezmaksas aplikāciju. Vienlaikus informējam, ka tie, kuri to vēlas, joprojām var saņemt un maksāt rēķinus kā iepriekš, sev ierastajā veidā.

Tiešsaistes risinājumi atvieglo cilvēku ikdienu un pašvaldībai tas ļauj ietaupīt resursus un padara efektīvāku speciālistu ikdienas darbu, tāpēc e-pakalpojumu attīstīšana ir viena no Valmieras novada pašvaldības prioritātēm. Valmieras novada pašvaldībā vērtē, ka rēķinu saņemšana elektroniski ir videi draudzīga un sadarbība ar Bill.me padarīs informācijas apriti starp pašvaldību un iedzīvotājiem daudz ātrāku un efektīvāku.

Pēc pieciem darbības gadiem Bill.me šobrīd ir jau 150 tūkstoši lietotāju Latvijā, Igaunijā un citviet Eiropas Savienībā, no kuriem Latvijā vairāk nekā 100 tūkstoši. Kā jebkura tehnoloģija, Bill.me ir radīta, lai padarītu dzīvi cilvēkiem vieglāku,” stāsta Bill.me vadības komandas loceklis Valērijs Sičovs. “Mēs paši ar interesi esam vērojuši, kā veidojas mūsu klientu bāze. Nereti ir tāds priekšstats, ka tehnoloģijas ir jauniešu vai ekonomiski aktīvu cilvēku lauciņš, bet seniori tās nevēlas vai nespēj apgūt. Taču mūsu pieredze, tai skaitā ar trim lielajiem Valmieras novada uzņēmumiem, vēsta par pretējo. Latvijā kopumā teju 40% mūsu klientu ir vecāki par 55 gadiem. Mūsu vīzija ir pievienot pēc iespējas vairāk pakalpojumu sniedzēju, lai kļūtu par tādu kā centrāli, caur kuru klienti, lieki nedomājot un nemeklējot, var viegli un ātri ne tikai norēķināties, bet arī sazināties ar kādu no neskaitāmajām iestādēm un uzņēmumiem, no kuriem mūsdienās cilvēks pērk pakalpojumus,” turpina

Bill.me vadības komandas loceklis Valērijs Sičovs.

Tos iedzīvotājus, kas vēl neizmanto e-pastu saziņai ar Valmieras novada pašvaldību, aicinām nosūtīt uz e-pastu šādus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese. Pēc informācijas saņemšanas un apstiprināšanas uz jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta reģistrācijas vēstule.