Valmieras novada pašvaldība turpmāk apmaksās komisijas maksu pašvaldības rēķiniem ar svītrkodiem pasta nodaļās

Latvijas Pasts

No novembra beigām Valmieras novada pašvaldība ir noslēgusi jaunu pakalpojuma līgumu ar VAS “Latvijas Pasts”, kas nosaka jaunu kārtību, kādā pieņem maksājumus pasta nodaļās pašvaldības izrakstītiem rēķiniem ar Svītrkodiem. Lai mazinātu Valmieras novada pašvaldības iedzīvotāju izmaksas par rēķinu apmaksu, tā turpmāk nosegs Latvijas pasta noteiktos 0,50 eiro centus maksājuma komisiju.

Lai saņemtu šo maksājuma komisijas atlaidi, aicinām iedzīvotājus pasta nodaļās uzrādīt tikai rēķinus ar svītrukodiem.Turpretī, ja tiks tiks uzrādīts rēķins bez svītrukoda, tad saskaņā ar iepriekšējo kārtību, pašvaldība maksās 0,90 eiro centus maksājuma komisiju un vēl papildus komisiju par naudas ieskaitīšanu pašvaldības pasta kontā.

Pašvaldība informē, ka lai ērti veiktu rēķinu apmaksu, jāizvēlas kādu no VAS “Latvijas Pasts” pasta nodaļām.  Tuvākās nodaļas adresi un darba laiku iespējams noskaidrot mājaslapā www.pasts.lv vai zvanot uz telefonu 27008001. Tāpat der zināt, ka rēķinu apmaksāt var arī pie pastnieka, kurš ieradīsies Jūsu norādītajā adresē!