Aicinām ēnot Valmieras novada pašvaldības darbiniekus

Valmieras novada pašvaldība piedalīsies Ēnu dienā

Valmieras novada pašvaldība 5. aprīlī piedalīsies par tradīciju kļuvušajā karjeras izglītības akcijā “Ēnu diena”, dodot ieinteresētiem skolēniem iespēju uzzināt vairāk par pašvaldības un konkrētu speciālistu darba pienākumiem, tā iepazīstot izvēlētās profesijas.

Skolēniem Valmieras novada pašvaldībā būs iespēja sekot līdz vairāku speciālistu ikdienai, pārliecinoties, vai šī ir joma, ar ko jaunieši gribētu saistīt savu nākotni. Ēnas labprāt uzņems Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļa, Informācijas tehnoloģiju centrs, Valmieras novada pašvaldības policija, Trikātas jauniešu centrs, Tūrisma pārvalde, bibliotēkas Valmierā, Rencēnos, Trikātā, Vecatē un Ipiķos, Sociālo lietu pārvalde un Grāmatvedības nodaļa. Tāpat jauniešiem būs iespēja iepazīt Attīstības pārvaldes starptautisko sakaru organizatores un projektu vadītājas, Strenču Kultūras centra mākslinieka un Valmieras novada Būvvaldes būvinspektora darba ikdienu.

Lai pieteiktos, skolēni aicināti meklēt Valmieras novada pašvaldības vakances “Ēnu dienas 2023” oficiālajā lapā www.enudiena.lv un iesniegt pieteikumu, īsi aprakstot sevi.

Pieteikšanās Ēnu dienai noritēs trīs kārtās: no 7. līdz 13. martam; no 17. līdz 20. martam; no 24. līdz 27. martam. Pēc katras kārtas noslēguma Valmieras novada pašvaldība apstiprinās saņemtos pieteikumus.

Ēnu diena ir organizācijas “Junior Achievement” karjeras izglītības pasākums 1.–12. klašu skolēniem. Tā mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādām nozarēm un profesijām, lai palīdzētu jauniešiem pieņemt lēmumu par izglītības un profesijas izvēli nākotnē. Vairāk informācijas par Ēnu dienu meklē www.enudiena.lv vai Facebook lapā @jalatvia.