Valmieras novada pašvaldība izsludina zemes vienības Cēsu ielā 1, Rūjienā, Valmieras novadā, pirmo mutisko nomas tiesību izsoli

Izsoles objekts – zemes vienība ar kadastra apzīmējumu 9615 006 2501 18 300 m2 platībā.

Izsoles objekta nomas tiesību sākumcena vienam gadam noteikta 203,00 EUR bez PVN. Izsoles solis objektam – 30,00 EUR.

Nomas objekta izmantošanas mērķis – lauksaimniecība.

Nomas termiņš – seši gadi.

Izsoles veids – pirmā zemes nomas tiesību atklāta mutiska izsole ar augšupejošu soli.

Nomas tiesību pretendentu pieteikšanās termiņš līdz 2022. gada 2.septembra plkst.16.00. Pieteikumi un dokumenti iesniedzami klātienē Valmieras novada pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, Valmierā vai Rūjienas apvienības pārvaldē Raiņa ielā 3, Rūjienā, nosūtot pa pastu Valmieras novada pašvaldībai Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā, vai elektroniski, nosūtot uz e-pastu , parakstītu ar drošu elektronisko parakstu. Pēc izsoles noteikumos minēto dokumentu iesniegšanas, pretendentam tiek izsniegta reģistrācijas apliecība izsolei.

Izsole notiks 2022. gada 5.septembrī plkst. 13.00 Valmieras novada pašvaldības Rūjienas apvienības pārvaldē, Raiņa ielā 3, Rūjienā, Valmieras novadā.  Izsoles rīkotājam ir tiesības vienpusēji mainīt izsoles norises vietu, par to paziņojot reģistrētajiem izsoles dalībniekiem.

Kontaktpersona ar nomas tiesību izsoli saistītos jautājumos Valmieras novada pašvaldības Rūjienas apvienības pārvaldes īpašumu apsaimniekošanas speciāliste Sabīne Gaile, tālrunis +371 64216046, e-pasts: .

Kontaktpersona par pieteikuma iesniegšanu saistītos jautājumos Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes vecākā nekustamā īpašumu speciāliste telpu nomas jautājumos Evija Stračinska, tālrunis +371 64228430, e-pasts: .

Nomas tiesību pretendenti ar nomas tiesību izsoles noteikumiem un ar tiem saistīto informāciju var iepazīties šeit: